خبرگزاری کانون هواداران پرسپولیس: مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در بازی با الاتحاد عملکرد بدی داشتم و با شجاعت از همه عذرخواهی می‌کنم.

خبرگزاری فارس: رضایی: بد بودم و با شجاعت عذرخواهی می‌کنم/مجیدی را مهار کردم کسی چیزی گفت؟

شیث رضایی در خصوص بازی مقابل الاتحاد عربستان و حذف پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: می‌خواهم اقرار کنم که در این بازی بد بودم . آنقدر وجود و شجاعت دارم که در روزی که خوب نبودم خودم این موضوع را اعلام ‌کنم.

وی افزود: مثل برخی از هم تیمی‌هایم نیستم در روزی که بد باشم مصاحبه نکنم و در قبال شعار و انتقادها خاموش باشم. نمی‌خواهم با این حرف‌ها خودم را توجیه کنم. یکی از ناراحتی‌های من این است که دنیزلی بابت شکست مقابل الاتحاد بسیار ناراحت بود. من شرمنده رویانیان و تک تک هواداران پرسپولیس هستم.

مدافع پرسپولیس تأکید کرد: باید قبول کنیم بازیکن یک روز خوب دارد و یک روز بد. در بازی برابر الاتحاد روز خوب من نبود و بعد از 6 بازی آسیایی که به گفته همه کارشناسان روزهای خوبی داشتم این بار بد بود. بعد از چهار ماه دوری از فوتبال با روحیه‌ای که خودتان بهتر می‌دانید به پرسپولیس برگشتم و 6 بازی هرچه در توان داشتم به معرض نمایش گذاشتم. مگر آن وقت کسی از من تشکر کرد؟‌

رضایی گفت: در شرایطی بودم که سه پزشک پرسپولیس به من اعلام کردند اگر در بازی برابر الهلال به میدان بروم احتمال پارگی کشاله‌ام وجود دارد اما با همان وضعیت بازی کردم. پزشکان اصلا اعتقادی نداشتند که من حتی یک نیمه بازی کنم اما به خاطر قلب خودم و پیراهن قرمز به میدان رفتم.

وی اضافه کرد: 180 دقیقه اجازه ندادم فرهاد مجیدی تکان بخورد، آیا کسی از من تشکر کرد یا اصلا گفتند شیث رضایی خوب بوده؟ من از کسی انتظاری ندارم چون وظیفه خودم را انجام دادم اصلا نیازی ندارم کسی از من تشکر کنم چون به خاطر قلبم و پرسپولیس زحمت کشیده‌ام،‌ یک بازی هم بد بودم که خودم قبول دارم.

رضایی در خصوص شرایط بازی گفت: وقتی داور آن پنالتی اشتباه را اعلام کرد از لحاظ روحی و روانی شرایط تیم خراب شد و باعث شد بازیکنان تمرکز خود را از دست بدهند.

وی درباره آینده خودش گفت: با پرسپولیس قرارداد ندارم اما دنیزلی و باشگاه هر تصمیمی که بگیرند روی چشم می‌گذارم. هر کس را دوست دارند می‌توانند به پرسپولس بیاورند و من هم آن کاری را انجام می‌دهم که به نفع پرسپولیس باشد. همیشه سرافرازی پرسپولیس را می‌خواهم.

رضایی عنوان کرد: متأسفانه خیلی‌ها چندسالی است که برای بالا بردن مبلغ قرارداد خود در فصل نقل و انتقالات اسم پرسپولیس را کنار خود می‌گذارند تا قراردادشان چشمگیرتر شود.

وی یادآور شد: هیچ وقت ماه پشت ابر نمی‌ماند و با یک بازی یک بازیکن خراب نمی‌شود. به همان مکه‌ای که رفتم در 8 سال حضورم در پرسپولیس زیر 800میلیون تومان از این تیم پول گرفتم ولی بازیکنی بود که 15بازی انجام داد و بیشتر از 800 میلیون پول از این باشگاه گرفت. این برای من کسر شأن نیست بلکه یک افتخار است چون تا ابد پرسپولیسی خواهم ماند.

مدافع پرسپولیس در پاسخ به این سوال که فکر نمی‌کنید اردوی امارات دلیل مشکلات پرسپولیس بود گفت: نظر سرمربی تیم بود که در امارات اردو بزنیم و همه باید به آن احترام بگذاریم. من بازیکنی نیستم که بخواهم درباره تصمیم سرمربی تیم نظری بدهم.

وی در پاسخ به این سؤال که چرا پرسپولیس سال خوبی نداشت به فارس گفت: سال بسیار بدی را پشت سر گذاشتیم اما این شرایط فوتبال است. یک روز یک تیم و یک بازیکن خوب است و یک روز بد اما نمی‌شود به خاطر یک بازی یک بازیکن را اعدام کرد. در سالی که پرسپولیس بدشانسی‌های زیادی آورد در یک بازی آن من هم خوب نبودم و به همین دلیل رسما عذرخواهی می‌کنم. می‌توان دلیل اصلی نتیجه نگرفتن ما را تغییرات سرمربی، اتفاقات مدیریتی و خیلی از چیزهای دیگر اعلام کرد. خیلی ها دوست نداشتند رویانیان نتیجه بگیرد و مقابل پایش سنگ می‌انداختند اما انشاءالله فصل آینده پرسپولیس به خواسته خود می‌رسد.

رضایی درباره مشکلاتش با علی کریمی تصریح کرد: با علی کریمی هیچ مشکلی نداشتم. ما اصلا گروه یا باندی نداشتیم. کریمی بازیکنی است که حرفه‌ای عمل می‌کند و اهل بی نظمی نیست. حرف‌هایی که می‌زنند که گروه و باند تشکیل داده بودیم درست نیست. کریمی به من احترام می‌گذاشت و من هم به او احترام می‌گذارم.

وی در پایان ضمن عذرخواهی مجدد از هواداران پرسپولیس تأکید کرد: امیدوارم هواداران من را به خاطر یک بازی بد ببخشند. در 6 بازی آسیایی بعد از 4ماه فرصت بازی پیدا کردم در موقعی که آن شرایط برایم پیش آمد حتی یک نفر هم حالم را نپرسید. در شرایط سخت آمدم اما با تلاش و کوشش به ترکیب پرسپولیس رسیدم. در یکی از بازی‌ها پزشکان به سرپرست تیم نامه دادند که من به دلیل آسیب دیدگی نباید بازی کنم ولی به عشق پرسپولیس با مصدومیت بازی کردم و مقابل مشکلات ایستادم. اگر خدا این عزت را به من داد و در پرسپولیس ماندم امسال را جبران می‌کنم.

نوشته شده در تاریخ جمعه 5 خرداد 1391    | توسط: نوید    | طبقه بندی: اخبار باشگاه ،     | نظرات()