خبرگزاری کانون هواداران پرسپولیس: مهاجم جدید تیم پرسپولیس گفت: شایعات درباره مبلغ قراردادم با پرسپولیس زیاد است، اما لطفا شما زیاد توجه نکنید.

خبرگزاری فارس: قرارداد میلیاردی‌ام با پرسپولیس شایعه است/ به بازی مقابل قطر می‌رسم

محمد قاضی پس از پیوستن رسمی به پرسپولیس اظهار داشت: بالاخره همه در جریان هستند که پرسپولیس تیم بزرگ و ریشه‌داری است و من هم آمده‌ام تا به اندازه خودم به این تیم خدمت کنم تا دل هواداران شاد شود.

وی افزود: تجربه بازی در تیم‌های پر طرفدار را دارم اما قبول دارم که طرفداران پرسپولیس خیلی بیشتر از تیم‌های دیگر هستند. به همین دلیل باید سعی و تلاش خودم را چندین برابر کنم تا بتوانم در خط حمله پرسپولیس مؤثر و مفید باشد. پرسپولیس بازیکنان خوبی دارد که خوشحالم با تک تک آنها همبازی می‌شوم.

وی درباره نگرانی باشگاه پرسپولیس از مصدومیتش نیز گفت: خوشبختانه شرایطم خوب است و زیر نظر پزشکان تیم ملی در حال بهبودی هستم. تمام تلاش خودم را می‌کنم که به بازی مقابل قطر برسم که امیدوارم این اتفاق بیفتد اما نگرانی وجود ندارد. جا دارد همین جا از اعتماد کادر فنی و مسئولان پرسپولیس تشکر ویژه‌ای داشته باشم.

قاضی درباره حضور ایمون زاید در خط حمله پرسپولیس و رقابت با او نیز گفت: من برای خودم در پرسپولیس هدفگذاری کردم. هدف من نتیجه گرفتن پرسپولیس است و هیچ فرقی ندارد چه فردی به میدان برود. مهم این است که دل میلیون‌ها هوادار پرسپولیس شاد شود و مردم از فوتبال خوب پرسپولیس لذت ببرند. باز هم می‌گویم مهم نیست چه کسی بازی کند، مهم سربلندی پرسپولیس است.

قاضی درباره شایعه مبلغ قراردادی میلیاردی‌اش با باشگاه پرسپولیس نیز گفت: خیلی شایعات در چند روز اخیر درباره مبلغ قرارداد من با پرسپولیس اعلام شده که لطفا به این مسائل توجهی نکنید. از این حرف‌ها زیاد می‌زنند.

قاضی در پایان تاکید کرد: امیدوار هستم که سال خوبی را با پرسپولیس پشت سر بگذارم. سعی می‌کنم از بهترین تجاربم برای کمک به این تیم استفاده کنم. خوشبختانه پرسپولیس مربی خوبی مثل دنیزلی دارد که افکارش حرفه‌ای است. با توجه به اینکه پرسپولیس هوادارانش در فصل جاری چشم‌انتظار نتایج این تیم هستند من هم سعی می‌کنم به نوبه خودم یک مهره مؤثر برای این تیم باشم. البته کار سخت است ولی آمدم تا به پرسپولیس کمک کنم.

نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 11 خرداد 1391    | توسط: نوید    | طبقه بندی: اخبار باشگاه ،     | نظرات()