خبرگزاری کانون هواداران پرسپولیس: دروازه‌بان جدید تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مسئولان این باشگاه می‌توانند با هر دروازه‌بانی قرارداد امضا کنند.

خبرگزاری فارس: گردان: پرسپولیس می‌تواند هر دروازه‌بانی را جذب کند/ سقف قرارداد را رعایت کردم

شهاب گردان پس از ثبت قراردادش با پرسپولیس در هیئت فوتبال استان تهران گفت: خوشحالم به تیم بزرگ پرسپولیس آمده‌ام که هواداران میلیونی دارد. تمام تلاش و انگیزه خودم را به کار می‌گیرم تا دل هواداران را شاد کنم و مسئولان باشگاه از خرید من پشیمان نشوند.

وی افزود: سابقه بازی در تیم‌های بزرگ را دارم و انشاءالله با بازیکنانی که به پرسپولیس می‌آیند و بازیکنانی که هم اکنون در این تیم هستند روزهای خوبی را در فصل آینده رقم خواهیم زد. پرسپولیس امسال کار سختی دارد چون باید اتفاقات سال گذشته را نیز جبران کند.

گردان در جواب این سؤال که برای آمدن به پرسپولیس آیا از فردی مشاوره گرفته‌اید یا خیر گفت: از دوستان خوبم در تیم ملی و حتی بزرگتر‌های پرسپولیس مشاوره‌ گرفتم و در نهایت به این تصمیم رسیدم که به پرسپولیس بپیوندم.

دروازه‌بان پیشین ذوب‌آهن در مورد مبلغ قراردادش گفت: حرف و حدیث در این باره زیاد است اما من سقف قرارداد را رعایت کردم چون دوست ندارم محروم شوم.

وی در خصوص اینکه مسئولان پرسپولیس به دنبال جذب دروازه‌بان دیگری هستند خاطرنشان کرد: برای من هیچ فرقی ندارد چه فردی جذب این تیم می‌شود. من با این تیم قرارداد بستم و مسئولان باشگاه مختار هستند هر دروازه‌بانی را که دوست داشتند جذب کنند.

گردان در پایان به فارس گفت: رویانیان برنامه‌های خوبی برای پرسپولیس دارد. امیدوارم با پیوستن سایر بازیکنان به این تیم، تیمی پر قدرت را در فصل آینده راهی مسابقات کنیم. خوشحالم که باید در کنار مربی بزرگی مثل دنیزلی به پرسپولیس خدمت کنم.

نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 17 خرداد 1391    | توسط: نوید    | طبقه بندی: اخبار باشگاه ،     | نظرات()