خبرگزاری کانون هواداران پرسپولیس: تمرین بعدازظهر پرسپولیس با حضور ۱۸ بازیکن برگزار شد اما باز هم خبری از کریم انصاری‌فرد نبود

خبرگزاری فارس: هت‌تریک کریمی در غیاب انصاری‌فرد/‌ هواداران در را شکستند!

 تمرینات پرسپولیس در نوبت بعدازظهر از ساعت 18:30 در ورزشگاه درفشی‌فر دنبال شد.

* در تمرین امروز 18 بازیکن حضور داشتند. غلامرضا رضایی به سایر بازیکنان اضافه شد اما باز هم خبری از انصاری فرد نبود.

* در تمرین امروز هواداران پشت درهای بسته بودند. بعد از گذشت دقایقی هواداران با شعار "تمرین بی‌هوادار نمی‌خواهیم نمی‌خواهیم" اعتراض خود را اعلام کردند. آنها آنقدر در ورزشگاه درفشی‌فر را فشار دادند که قسمتی از در شکست. سپس شیرینی معاون اجرایی باشگاه بین هواداران حضور پیدا کرد و به آنها گفت: اگر تصمیمی مبنی بر برگزاری تمرین پشت د‌رهای بسته گرفته شده، فقط به خاطر تمرکز بازیکنان است.

در همین هنگام ناگهان هواداران به معاون باشگاه اعتراض کردند که چرا در تمرین استقلال شیرینی و شربت پخش می‌کنند اما ما باید پشت د‌رهای بسته بمانیم؟ چرا نباید ستاره‌های خود را ببینیم؟ سرانجام کشمکش حدود 200 هوادار پرسپولیس اجازه ورود به ورزشگاه را گرفتند. هواداران آنقدر پشت در‌های بسته فریاد زدند که همسایه‌های درفشی‌فر به مسئولان این ورزشگاه اعتراض‌ کردند.

* هواداران پرسپولیس که پس از 40 دقیقه وارد ورزشگاه شدند ابتدا با ذکر یک صلوات به تشویق بازیکنان محبوب خود مخصوصا علی کریمی پرداختند و از شیرینی معاون ورزشگاه تشکر کردند. همچنین شعارهایی علیه استقلالی‌ها سر دادند که تدارکات پرسپولیس به سمت آنها رفت و اعلام کرد با درخواست بازیکنان و کادر فنی به هیچ تیمی بی‌احترامی نکنید اما باز هم هواداران دست بر نداشتند و به شعارهایشان ادامه دادند.

*‌علی کریمی از صبح امروز تا بعدازظهر در ورزشگاه درفشی‌فر حضور داشت.

* پرسپولیسی‌ها در تمرین امروز ابتدا به صحبت‌های عاشوری گوش دادند و سپس به همراه وزنه‌های 2 تا 5 کیلویی دور زمین دویدند. در مرحله بعدی نیز به کار با توپ در قسمت‌های مختلف زمین در گروه‌های دو نفره و 5 نفره پرداختند.

* قرعه‌کشی بازی‌های لیگ برتر به بازیکنان داده شد.

* گردان و داستانی دو دروازه‌بان تیم پس از 50 دقیقه از تمرین جدا شدند و با یکدیگر به تمرینات اختصاصی پرداختند.

* خودروی نیروی انتظامی در اطراف ورزشگاه دیده می‌شد.

* پس از گذشت 50 دقیقه از تمرین و با درخواست کادر فنی و بازیکنان هواداران در سکوت کامل در گوشه‌ای از ورزشگاه نشستند و فقط نظاره‌گر شدند.

* قاضی به دلیل مصدومیت با پرسپولیسی‌ها پا به توپ نشد و در گوشه‌ای از زمین اختصاصی تمرین کرد.

* در هنگام کار با توپ حسینی با بنگر بسیار گرم گرفته بود.

* بازیکنان در قالب دو تیم فسفری و نارنجی به فوتبال دستگرمی پرداختند. علی کریمی که در ترکیب تیم نارنجی بازی می‌کرد 3 گل زد. هت تریک این بازیکن باعث شد هواداران به شدت او را تشویق کنند. با وجود گلزنی کریمی تیم فسفری بازی را برد

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 4 تیر 1391    | توسط: نوید    | طبقه بندی: اخبار باشگاه ،     | نظرات()