خبرگزاری کانون هواداران پرسپولیس: بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: امیدوارم فدراسیون به خاطر ماه مبارک رمضان محرومیت هواداران ما را ببخشد.

خبرگزاری فارس: کاظمیان: امیدوارم هواداران پرسپولیس را ببخشند/فجر حرفی برای گفتن ندارد

 به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، جواد کاظمیان گفت: فوتبال بدون حضور تماشاگران هیچ لطفی ندارد. امیدوارم فدراسیون فوتبال به خاطر ماه مبارک رمضان هم که شده محرومیت هواداران پرسپولیس را ببخشد. ماه رمضان ماه رحمت است، امیدوارم به این مناسبت با لغو محرومیت تماشاگران، بازی‌ها از همین ابتدا گرم‌تر و پر هیجان‌تر شود.

وی افزود: الان که بازی ها شب انجام می‌شود، حضور تماشاگران جذابیت خاصی به ورزشگاه می‌دهد. خیلی از هواداران پرسپولیس می‌خواهند تیم جدید خود را از نزدیک ببینند. بازی هم که شب برگزار می‌شود و تماشاگران استقبال زیادی می‌کنند. به نظر من، اگر این اتفاق بیفتد صد هزار نفر به ورزشگاه می‌آیند.

کاظمیان با اشاره به بازی با صنعت نفت، گفت: قبل از بازی گفته بودم که تا رسیدن به فرم ایده آل فاصله داریم اما امتیاز از دست نخواهیم داد.

گلزن پرسپولیس در بازی با صنعت نفت تصریح کرد: بازی اول خیلی مهم بود، این بازی مشخص می‌کرد جو روانی تیم چگونه خواهد بود. 4، 5 هفته اول کاملا تعیین کننده است. مثلا سالی که در الشباب بودم هیچ کس روی تیم ما حساب نمی‌کرد وقتی در پنج بازی اول 15 امتیاز گرفتیم، همه چیز تغییر کرد. شخصیت قهرمانی تیم شکل گرفت و در نهایت قهرمان آن فصل شدیم.

کاظمیان در ارتباط با بازی برابر فجر سپاسی نیز گفت: قطعا بازی سختی است. نباید حریف را دست کم گرفت. پیروزی خوبی داشتند اما برابر تیم ما حرفی برای گفتن نخواهند داشت. ما هم اگر روز اول در تهران بازی می‌کردیم پیروزی پر گل‌تری رقم می‌خورد. گرما در آنجا بیداد می‌کرد. من چند سال در امارات بازی کرده‌ام و به گرما عادت دارم اما پنجشنبه شب گرمای آبادان وحشتناک بود.

وی ادامه داد: باید از بچه‌هایی که 90 دقیقه بازی کردند، تشکر کرد و به آنها آفرین گفت. حالا هم خودمان را برای بازی با فجر آماده می‌کنیم. باید بتوانیم در دو بازی بعدی 6 امتیاز بگیریم.

مهاجم پرسپولیس درباره گلی که زد گفت: من فکر می‌کردم که وارد بازی بشوم، البته تصورم این بود که زودتر به بازی گرفته می‌شوم، اما شرایط بازی آنطور پیش رفت. واقعیتش این است که هر وقت قرار است گل بزنم، حس خوب و خاصی دارم. روز پنجشنبه همان حس به سراغم آمده بود. همان یک توپ هم نصیب من شد. البته باید از کار بچه‌ها و پاس عالی کریمی تشکر کنم که این فرصت را برای من ایجاد کردند.

نوشته شده در تاریخ شنبه 31 تیر 1391    | توسط: نوید    | طبقه بندی: اخبار باشگاه ،     | نظرات()