خبرگزاری کانون هواداران پرسپولیس: مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: کاپیتانی افتخار بزرگی بود که در اولین حضورم در پرسپولیس نصیبم شد.

خبرگزاری فارس: افتخار بزرگی در اولین بازی نصیبم شد/بازی با فجر یکی از سخت‌ترین روزهای ما است

جلال حسینی اظهار داشت: همانطور که تصور می‌کردیم بازی بسیار سختی را مقابل نفت آبادان پشت سر گذاشتیم. با این‌ دانش به مصاف صنعت نفت رفتیم که می‌دانستیم روز سختی در انتظار ماست اما موفق شدیم به امتیاز دلخواه برسیم.

وی درباره کاپیتانی‌اش در این مسابقه گفت: در اولین بازی که پیراهن پرسپولیس را بر تن کردم، افتخار بزرگی نصیب من شد. برای هر بازیکنی افتخار است که بازوبند کاپیتانی پرسپولیس که بر دستان بزرگان فوتبال بسته شده را ببندد. من از علی کریمی که این کار را انجام داد و همچنین مهدوی‌کیا سپاسگذارم.

حسینی افزود: کریمی به من گفت بازوبند را ببند و من هیچ وقت روی حرف کریمی حرف نمی‌زنم و این کار را انجام دادم. حتی وقتی می‌خواستم بازوبند را ببندم تک تک بازیکنان به من دلگرمی دادند و من این کار را انجام دادم.

وی درباره اینکه چرا در خط دفاعی کمی ناهماهنگ بودید گفت: این موضوع طبیعی است. مدت کوتاهی است کنار یکدیگر قرار گرفته‌ایم، از شرایط آب و هوایی آبادان نیز نباید گذشت که بسیار سنگین و خاص بود. از طرف دیگر تماشاگران آبادانی یکصدا تیم خود را تشویق می‌کردند و حتی صدای ما به یکدیگر نمی‌رسید و نمی‌توانستیم زیاد با هم حرف بزنیم. با این حال انشالله بازی به بازی بهتر و از لحاظ تیمی و تاکتیکی روان‌تر خواهیم شد.

حسینی در خصوص بازی روز سه شنبه مقابل فجر سپاسی خاطرنشان کرد: فجر در اولین بازی خود نتیجه خوبی گرفته است. آنها تیمی هستند که همیشه خطرناکند، مهره‌های جوان و بسیار خوبی دارند و همیشه برای تیم‌های بزرگ دردسرساز شده‌اند. فجر همیشه بسیار منطقی و هوشمندانه بازی می‌کند. به جوانی آنها کاری نداریم و با توجه به اینکه آنها مربی بسیار کارکشته‌ای دارند روز سختی را در پیش داریم.

وی افزود: یاوری یکی از مربیانی است که می‌تواند هر تیمی را مدعی کند. فجر، ذوب آهن را با سه گل برده که مسئله کوچکی نیست. یکی از سخت‌ترین بازی‌های خود را در پیش داریم و فقط مشکل ما نبود هواداران پرسپولیس در بازی خانگی است.

نوشته شده در تاریخ شنبه 31 تیر 1391    | توسط: نوید    | طبقه بندی: اخبار باشگاه ،     | نظرات()