خبرگزاری کانون هواداران پرسپولیس: سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ما برد می‌خواستیم و استقلال برای نباختن تلاش می‌کرد.

خبرگزاری فارس: ژوزه: پرسپولیس برای پیروزی تلاش کرد، استقلال برای نباختن

 مانوئل ژوزه پس از کسب تساوی یک بر یک برابر استقلال در گفت و گو با خبرنگاران رسانه های تصویری گفت: در این بازی یک تیم می‌خواست برنده شود که ما بودیم و تیم دیگر دوست داشت بازنده نباشد و 90 دقیقه به دفاع پرداخت.

وی ادامه داد: در اکثر دقایق نیمه اول فوتبال خوبی بازی کردیم و دو شانس صد در صد گل داشتیم. در مقابل، تیم حریف تنها دفاع می‌کرد. اگر فیلم بازی را ببینید دروازه بان ما هم حتی یک بار به سختی نیفتاد.

سرمربی پرسپولیس افزود: در نیمه دوم شرایط بازی عوض شد، استقلال دفاع خود را به خط حمله آورد و باعث شد کیفیت بازی از دست برود. آنها قصد داشتند توپ‌های بلند را ارسال کنند و از این طریق به گل برسند. بازی کیفیت لازم را نداشت پس از آن مهاجم بلند قد خود را وارد زمین کردند تا بهتر بتوانند از توپ‌های بلند استفاده کنند. ما بازی خودمان را انجام دادیم و در نیمه دوم نتوانستیم همانند نیمه اول کار کنیم. تماشاگران تمرکز بازیکنان را به هم زدند و دقایقی باعث ایجاد وقفه در بازی شدند.

ژوزه در مورد اینکه تماشاگران از او توقع برد داشتند عنوان کرد: من همیشه در دربی‌ها شانس داشتم. به بازیکنان خودم افتخار می‌کنم. با توجه به نتیجه بد بازی‌های قبلی امروز بازیکنان خواسته‌های ما را در زمین اجرا کردند و آن طوری که می‌خواستیم بازی کردند.

ژوزه در مورد اینکه شرایط پرسپولیس چه زمانی بهتر می‌شود گفت: ما در این بازی شانس نداشتیم به جرقه‌ای نیاز داریم و امیدوار بودیم که این جرقه دراین بازی زده شود اما امیدواریم روز به روز بهتر شویم و از این بازی به بعد بتوانیم نتایج بهتری کسب کنیم.

وی در مورد نیمکت نشینی انصاری فرد و بازی ندادن به ایمون زاید اظهار داشت: به انصاری‌فرد اعتماد دارم. برای تمام بازیکنانم احترام قائل هستم و سعی می‌کنم که در هر بازی انتخاب درستی داشته باشم.هر زمانی که احساس می‌کنم وقتش است بازیکنان مورد نظر را در ترکیب قرار می‌دهم.

ژوزه در مورد تعطیلی مسابقات تصریح کرد: این تعطیلی باعث می‌شود هماهنگی تیم از بین برود. بازیکنان هر اندازه که بیشتر بازی کنند هماهنگی بیشتری پیدا می‌کنند و این تعطیلات نمی‌تواند کمکی به ما کند.

نوشته شده در تاریخ جمعه 3 شهریور 1391    | توسط: نوید    |    | نظرات()