نابغه فوتبال اردبیل امیر حسین حاجی‌زاده براساس توافق اولیه باشگاه پرسپولیس، باشگاه ایرانیان اردبیل و پدر این کودک فوتبالیست در آینده نزدیک به آکادمی فوتبال پرسپولیس می‌پیوندد تا مراحل رشد خود را طی کند.

خبرگزاری فارس: نابغه فوتبال اردبیل به پرسپولیس می‌پیوندد

ادر جلسه‌ای که عصر امروز و در محل هیئت فوتبال استان اردبیل برگزار شد، مدیرکل حقوقی باشگاه پرسپولیس در سخنانی گفت: توجه به تیم‌های پایه به ویژه رده‌های نونهالان، نوجوانان، جوانان و امید جز اولویت‌ها و دستور کار باشگاه پرسپولیس بعد از حضور رویانیان در این باشگاه است چرا که معتقدیم هر چقدر در این حوزه سرمایه‌گذاری کنیم، ضرر نکردیم هیچ بلکه سود هم برده ‌ایم.

محمود سالارکیا افزود: ما در تمام استان‌ها به دنبال شناسایی استعدادهای ناب فوتبالی هستیم چرا که معتقدیم باشگاه پرسپولیس باید از نتیجه‌گرایی صرف و مقطعی دور شود و روی استعدادهای ناب این سرزمین سرمایه‌گذاری کند تا برای همیشه بازیکنان خلاق و مستعد را به تیم ملی تحویل داده و باشگاه را از این لحاظ غنی کنیم.

وی تصریح کرد: بسیاری از بچه‌های مستعد به عشق پرسپولیس در کوچه و برزن‌ها توپ می‌زنند که ما نباید از آنها غفلت کنیم چرا که ممکن است استعدادی در یکی از این شهرهای اردبیل نظیر گرمی و پارس‌آباد وجود داشته باشد که اگر شناسایی نشده و جذب نشود یقیناً در حق او ظلم شده است.

سالارکیا در ادامه خاطر نشان کرد: ممکن است پرسپولیس در یک فصل قهرمان نیز نشود اما همین که به غایت هدفمان، شناسایی و جذب بازیکنان مستعد و پایه است، دست پیدا کنیم این برای ما از هزار قهرمانی در لیگ برتر شیرین‌تر است هر چند که از قهرمانی در لیگ برتر و بزرگسالان غفلت نکرده‌ایم.

این مسئول اضافه کرد: باشگاه پرسپولیس و شخص رویانیان در جذب و شناسایی بازیکنان مستعد احساس مسئولیت می‌کند و از همین روست که امروز بنده به نمایندگی از رویانیان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در خدمت این استعداد ناب فوتبال اردبیل هستم که امیدوارم توافقات اولیه منجر به عقد قرارداد نهایی با امیر حسین حاجی‌زاده شود.

وی بیان کرد: ما آمادگی داریم بدون توجه به مسائل صرف مادی به خواسته‌ها و مطالبات خانواده این کودک 9 ساله که از استعداد فوتبالی خوبی برخوردار است، گوش فرا داده و در حد وسع و توان امکاناتی را فراهم کنیم تا این استعداد فوتبالی بتواند به سرعت و زیر نظر مربیان کارآمد تمرین کرده و به شکوفایی برسد.

مدیرکل حقوقی باشگاه پرسپولیس یادآور شد: ما هرگز قصد نداریم امیر حسین را از خانواده‌اش در این سن و سال کم دور کرده و یا به مسائل عاطفی و روانی او لطمه و صدمه‌ای وارد کنیم بلکه معتقدیم چنین بازیکنان مستعد باید به سرعت شناسایی شده و با ظرفیت بالا مورد حمایت قرار گیرند.

سالارکیا بدون اینکه از مبلغ قرارداد سخنی به میان بیاورد به پیش‌نویس اولیه برای توافق نهایی با خانواده این خردسال نابغه اشاره کرد و ادامه داد: بنده معتقدم بعد از توافقات و تفاهم در روی کلیات باید در جلسات بعدی روی جزئیات و دیگر خواسته‌های مطرح شده توجه و نگاه عمیق داشته باشیم و در کمال آرامش بتوانیم بستر این انتقال مناسب و شایسته را فراهم آوریم.

 

پرسپولیس با اسپانیول اسپانیا و دو باشگاه پرتغالی و برزیلی ارتباط دارد

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، مدیرکل حقوقی باشگاه پرسپولیس در زمینه ترانسفر این نابغه فوتبال و مسی فوتبال ایران گفت: ما با باشگاه‌های بزرگ دنیا نظیر اسپانیول اسپانیا و دو باشگاه پرتغال و برزیل عقد قرارداد برای انتقال بازیکن در رده‌های سنی نوجوانان و جوانان داریم که امیدواریم روزی را شاهد باشیم که امیر حسین به یکی از این باشگاه‌های بزرگ فوتبال بپیوندد.

سالارکیا افزود: اگر قرار باشد این ترانسفر صورت بگیرد قطعاً با توافق خانواده امیر حسین می‌باشد و ما در رفع مشکلات خانواده او اعم از مسکن، شغل مناسب، مدرسه شایسته برای امیر حسین و رفع دیگر نیازمندی‌های زندگی در تهران اقدامات لازم را انجام می‌دهیم.

وی تصریح کرد: قرار شد روی کمی و کیفی نهایی قرارداد هر دو طرف در آینده‌ای نزدیک نظرات جمع‌بندی شده و نهایی خود را اعلام کنند تا باشگاه بتواند بستر و زمینه عقد قرارداد نهایی و انتقال این بازیکن خردسال را فراهم آورد.

نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 4 مهر 1392    | توسط: نوید    | طبقه بندی: اخبار باشگاه ،     | نظرات()