تبلیغات
خبرگزاری کانون هواداران پرسپولیس - مطالب آبان 1390

استیلی: باشگاه درباره معمارزاده تصمیم می‌گیرد/پرسپولیس بدون هوادار یعنی "هیچ"

خبرگزاری کانون هواداران پرسپولیس: سرمربی پرسپولیس با بیان این‌که پس از دیدار با سپاهان همه تماشاگران را جمع نبسته گفت: سال‌ها در پرسپولیس بازی کردم و می‌دانم این تیم بدون هوادار یعنی هیچ.

خبرگزاری فارس: استیلی: باشگاه درباره معمارزاده تصمیم می‌گیرد/پرسپولیس بدون هوادار یعنی "هیچ"

حمید استیلی در خصوص بازی فردا مقابل سایپا عنوان کرد: با توجه به شرایط 2 تیم بازی حساس و مهمی را پیش رو داریم. در این بازی رضایی و نوروزی را به دلیل محرومیت و علی عسگر و هاشمیان را به خاطر مصدومیت در اختیار نداریم و باید با این شرایط به مصاف سایپا برویم.

وی افزود: امکان تمرین کردن هم نداشتیم و فقط 2 روز ریکاوری کردیم. به سازمان لیگ برای به تعویق افتادن بازی درخواست دادیم که موافقت نشد. امیدوارم بازی خوبی شود و بتوانیم به خواسته خود برسیم.

استیلی در پاسخ به این سؤال که آیا در این بازی به هوادار نیاز دارید یا خیر گفت: چرا نداریم؟ مگر می‌شود هوادار پرسپولیس پشت این تیم نباشد؟ من گفتم تعدادی از هواداران ما پشت سر ما نیستند و همه را جمع نبستم. سال‌ها در پرسپولیس بازی کردم و می‌دانم پرسپولیس بدون هوادار یعنی هیچ. ما هر چه داریم از این هواداران است اما برخی از آنها در بازی مقابل سپاهان از پشت نیمکت ما شروع به شعار دادن کردند. این افراد با ما همدل نیستند و پشت پرسپولیس را خالی می‌کنند اما هوادارانی هستند که دل و جانشان را برای پرسپولیس می‌گذارند. قدم آنها روی چشم ما و از آنها خواهش می‌کنیم بیایند و پرسپولیس را 90 دقیقه حمایت کنند چون به آنها نیاز داریم.

سرمربی پرسپولیس در ادامه درباره معمارزاده گفت: خبرنگاران در تمرین حضور دارند و همه چیز را می‌بییند. من درباره این بازیکن حرفی نمی‌زنم. معمارزاده را در اختیار باشگاه گذاشتیم تا تصمیمات لازم درباره او گرفته شود. متاسفانه همه چیز ما تحت الشعاع نتیجه گیری شده و برخی اصول‌ به همین دلیل زیر پا گذاشته می‌شود که این موضوع اصلا خوب نیست. انشاءالله پرسپولیس از این شرایطش بیرون بیاید تا درباره این موضوع بهتر و راحت‌تر صحبت کنم.

استیلی درباره جلسه امروز با علی پروین به فارس گفت: جلسه خوبی برگزار کردیم و صحبت‌های مختلفی را انجام دادیم. حضور پروین در کنار ما باعث دلگرمی بازیکنان شد، البته جا دارد از رسانه‌ها عذر خواهی کنم که نتوانستم امروز در نشست خبری در خدمت آنها باشم و امیدوارم مرا ببخشند.

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 30 آبان 1390    | توسط: نوید    | طبقه بندی: اخبار باشگاه ،     | نظرات()
=================================================================== ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

رویانیان:بعضی‌ها با بعضی‌ها بسته‌اند،جلوی همه‌شان می‌ایستم/این بار به استیلی می‌گویم برو!

خبرگزاری کانون هواداران پرسپولیس: مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با اشاره به اتفاقات رخ داده روی سکوها گفت: اجازه نمی‌دهم هرکسی بخواهد این و آن را خراب کند و مقابل همه آنها می‌ایستم.

خبرگزاری فارس: رویانیان:بعضی‌ها با بعضی‌ها بسته‌اند،جلوی همه‌شان می‌ایستم/این بار به استیلی می‌گویم برو!

 محمد رویانیان گفت: با توجه به اینکه با سپاهان در خانه بازی می‌کردیم باید این بازی را می‌بردیم. البته سپاهان تیمی است که قهرمان آسیا را شکست داده و در واقع قهرمان آسیا است. این تیم دو سال پیاپی قهرمان ایران بوده و تیمی بسیار قوی است. دوست داشتیم آنها را ببریم چون احتیاج به برد داشتیم اما نشد.

وی در پاسخ به این سؤال که استیلی اعلام کرده چند بار با شما حرف زده که از این تیم برود اما شما مخالفت کردید با خنده گفت: این بار اگر با من حرف بزند می‌گویم برود.

رویانیان در خصوص نارضایتی هواداران و خطی بودن شعارها گفت: به هیچ عنوان قبول ندارم هواداران پرسپولیس این تیم را تضعیف می‌کنند. تا آخر عمرم هم این حرف را می‌زنم. ممکن است برخی از این هواداران جوان باشند و احساسات خود را نشان دهند. این نظر من است اما به نظر من اینها اصلا هوادار ما نیستند. تعدادی هستند که می‌خواهند تیم را خراب کنند. راهی برای آنها پیدا کردیم و چاره‌ای اندیشیده‌ایم و خواهیم اندیشید.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تاکید کرد: اینها قبلا هم این کارها را می‌کردند اما باید این مسائل را ریشه‌کن کنیم. معنی ندارد که یک عده این کار را انجام دهند. متأسفانه بعضی‌ها در باشگاه با بعضی‌ها بسته‌اند. البته چند سال است که این طور است و ما باید آن را ریشه‌کن کنیم که من این کار را می‌کنم. خوشبختانه پایشان را از باشگاه بریده‌ایم. به یکسری از آنها هم گفته‌ام آزمایش پزشکی بدهند که دیگر رفتند و نیامدند.

رویانیان ادامه داد: برای بقیه هم صد در صد پرونده تشکیل می دهیم و رفتارهایشان را کنترل می‌کنیم. برنامه‌ای داریم که از همه مسائل فیلمبرداری کنیم تا همه چیز را کنترل کنیم. من معتقدم نباید بی‌ادبی شود و باید به یک مربی احترام گذاشت.

وی یادآور شد: همین‌ها زشت‌ترین برخورد را با دایی داشتند. دو تا از لیدرها تیر شدند تا دایی را آنطور تهدید کنند. آن موقع که آن اتفاق برای دایی افتاد به عنوان یک ایرانی به من برخورد. اینها سرمایه‌های فوتبال ما هستند. استیلی و دایی ارزشمند هستند. من اجازه نمی دهم هرکسی بخواهد این و آن را خراب کند؛ تا ابد اجازه نمی‌دهم. من مدیرعاملی هستم که تحت تأثیرات تخریب‌های کسی قرار نمی گیرم. همه ما برای یک مملکت هستیم و باید حرمت‌ها حفظ شود. البته ما هم ایرادهایی داریم که باید آن را برطرف کنیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در پاسخ این سؤال که چرا ۹۵ هزار صندلی و سکوی ورزشگاه آزادی در دیدار برابر سپاهان خالی بوده گفت: شرایط آب و هوایی و تغییر روز بازی باعث شد به جای جمعه بازی شنبه برگزار شود. جمعه تعطیل بود و همه می‌توانستند به ورزشگاه بیایند اما شنبه امکان نداشت هرکسی به ورزشگاه بیاید.

رویاینان عنوان کرد: پرسپولیس با یک برد تکان می‌خورد و به بالای جدول می‌آید و آن وقت هواداران ما می آیند چون همه آنها مرد هستند. من از هواداران می خواهم حرف این و آن را گوش ندهند و محکم باشند. ما با هم پیروز می‌شویم و سپس بلند می‌شویم و مشکلات پرسپولیس را حل می‌کنیم. در این مدت من دیدم مشکلات پرسپولیس محصول چند سال بی برنامگی بوده است.

وی در پاسخ این سؤال که اعتراضی به برنامه‌های سازمان لیگ ندارد گفت: آنها هم زحمت می‌کشند البته پرسپولیس ضربه خورده اما باید با انگیزه‌تر این مشکلات را برطرف کنیم.

رویانیان در خصوص قضاوت فغانی در بازی مقابل سپاهان گفت: داور بازی روز گذشته داوری بود که با خانواده است و یکی از داوران بین‌المللی ماست و بازی‌های زیادی را سوت زده اما نمی‌دانم چرا با ما این کار را کرد. نوروزی بازیکن باادب و خوبی است. ما انتظار داشتیم داور ضمن رعایت قانون در برخوردهای خود نیز بازیکنان را درک کند. جا دارد از سازمان لیگ و کمیته داوران بابت زحماتشان تشکر کنم که زحمات زیادی کشیده‌اند تا روز آخر هم این حرف را می‌زنم اما به ما فشارهایی آورده‌اند که اصلا خوب نیست.

مدیرعامل پرسپولیس اظهار داشت: وقتی بازیکن ما به داور می گوید برو بابا و سپس داور به او می‌گوید شکمت برود این صحیح نیست. ما ایشان را دوست داریم و احترام کمیته داوران را همیشه نگه می‌داریم اما بالاغیرتا دوست داریم به داوری بازی پرسپولیس و سپاهان  رسیدگی کنند. این بازی انصافا نیاز به بررسی بیشتر دارد چون به ما ظلم شده اما من باز هم تأکید می کنم همیشه باید احترام داوران را نگه داشت.

رویانیان درباره پرونده شیث رضایی و نصرتی گفت: کمیته انضباطی باید نظر خود را اعلام کند .این دو بازیکن با من قرارداد دارند و باشگاه پرسپولیس باید برای آنها تصمیم بگیرد که گرفت. حالا باید ببینیم فدراسیون چه تصمیمی برای آنها می‌گیرد چون ما هم باید تابع رأی بزرگترها باشیم.

وی در پایان درباره میثاق معمارزاده گفت: خیلی‌ها باید رفتار خود را درست کنند. رفتار غیرحرفه‌ای و عصبانیت برای ما فایده‌ای ندارد. باید بدانیم به تیمی که در آن بازی می‌کنیم باید احترام بگذاریم چون مربی تشخیص داده که این اتفاق نیفتد. پس او حق دارد برخورد کند. واقعا بد است که این برخوردها در تیمی دیده شود.

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 29 آبان 1390    | توسط: نوید    | طبقه بندی: اخبار باشگاه ،     | نظرات()
=================================================================== ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

کریمی: فغانی از شنوایی خیلی بالایی برخوردار است/ با تیم ضعیفی بازی نداشتیم

خبرگزاری کانون هواداران پرسپولیس: هافبک تیم فوتبال پرسپولیس درباره اخراج نوروزی گفت: فغانی از شنوایی خیلی بالایی برخوردار است و این یک نعمت خدادادی محسوب می‌شود.

خبرگزاری فارس: کریمی: فغانی از شنوایی خیلی بالایی برخوردار است/ با تیم ضعیفی بازی نداشتیم

  علی کریمی پس از تساوی پرسپولیس مقابل سپاهان گفت: فکر می‌کنم بازی خوبی انجام دادیم. تیم ضعیفی مقابل ما نبود، آنها دو قهرمانی متوالی به دست آورده اند و جزو تیم‌های خوب شهرستانی هستند.

وی افزود: تا قبل از اینکه ۱۰ نفره شویم به بازی مسلط بودیم اما دقت نکردیم. طبیعی است وقتی که ۱۰ نفره شدیم سپاهان بازی را به دست گیرد. آنها ۱۰ دقیقه آخر به ما فشار آوردند.

این بازیکن درباره اینکه آیا اخراج نوروزی درست بود یا خیر، عنوان کرد: من در حال صحبت با داور بودم و چیزی نشنیدم. اگر یک متر هم حساب کنید داور از نوروزی عقب‌تر بود و خیلی جالب‌ بود که داور متوجه شد نوروزی چه گفته است. جالب بود که با این سروصدای هواداران فغانی گفت که شینده نوروزی چه گفته است. این نشان می‌دهد که فغانی از شنوایی خیلی بالایی برخوردار است و این یک نعمت خدادادی است.

کریمی خاطرنشان کرد: امیدوارم حسین عسگری که بعد از هر بازی مصاحبه می‌کند و می‌گوید همه چیز عالی بود و همه صحنه‌ها درست بود اینقدر شجاعت داشته باشد و اشتباهات را بگوید. فکر نمی‌کنم چیزی از او کم شود.

نوشته شده در تاریخ شنبه 28 آبان 1390    | توسط: نوید    | طبقه بندی: اخبار باشگاه ،     | نظرات()
=================================================================== ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

استیلی: از من توقع زیادی دارند/سال گذشته 4 گل از سپاهان خورده بودیم

خبرگزاری کانون هواداران پرسپولیس: سرمربی پرسپولیس پس از تساوی با سپاهان گفت: این داشته‌های من بود اما فکر می‌کنم از من توقع زیادی دارند.

خبرگزاری فارس: استیلی: از من توقع زیادی دارند/سال گذشته 4 گل از سپاهان خورده بودیم

حمید استیلی پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل سپاهان در حالی که با ناراحتی در سالن کنفرانس خبری حاضر شده بود گفت: بازی را خوب شروع کردیم ولی با تیمی پا به این مسابقه گذاشتیم که نصف و نیمه بود و نیمی از این بازیکنان نتوانسته بودند حتی یک جلسه هم با پرسپولیس تمرین کنند.

وی افزود: مجبور بودم از 6 نفر از این بازیکنان استفاده کنم، هاشمیان و علی عسگر نیز مصدوم بودند. بادامکی 3 کارته بود و نصرتی و رضایی هم محروم هستند. خودتان ببینید که این داشته‌های من بود اما فکر می‌کنم از من توقع زیادی دارند. بازیکنان ما با تمام وجود بازی کردند و حتی قبل از 10 نفره شدن می‌توانستیم برنده از زمین خارج شویم و شاید با آوردن یکی دو نفر شرایط را تغییر می‌دادیم.

سرمربی پرسپولیس تاکید کرد: هواداران بدانند ما با سپاهانی بازی کردیم که تیم کوچکی نیست. حتی پس از بازی بازیکنان این تیم از اینکه با ما مساوی کرده‌اند خوشحالند اما هوادار ما شعار می‌دهد و از ما حمایت نمی‌کند. من نمی‌دانم این اتفاقات از کجا نشات می‌گیرد اما می‌دانم که فقط یک عده هستند که شعارها را آغاز می‌کنند و متاسفم که شعارها از پشت نیمکت خودمان شروع شد.
 
استیلی اضافه کرد: آقایان بگویند هدفشان چیست آیا هدفشان عوض کردن من است؟ بازیکنان من در رختکن بیشتر از لیدر ناراحت بودند. این اتفاقات طوری رخ داده که هواداران سپاهان هم به ما توهین می‌کنند. آیا اینها کار غیر فرهنگی نیست؟ مگر ما بد بازی کردیم؟ در این بازی خیلی مشکل داشتیم و دستم بسته بود که یک تیم را جور کنم اما حق مان برد بود و با اینکه مساوی شدیم تیم‌های بالای جدول نیز مساوی کردند و هنوز خیلی عقب نیفتاده‌ایم.

استیلی ادامه داد: امیدوارم شرایط طوری باشد تا در دیدار آینده نتیجه خوبی بگیریم و از سازمان لیگ خواسته‌ایم بازی ما را یک روز به عقب بیندازد همانطور که استقلال روز چهارشنبه بازی می‌کند.

سرمربی پرسپولیس با انتقاد از عملکرد داور گفت: من هیچ زمان در مورد داوری صحبت نکردم اما داور تیم ما را خلع سلاح کرد و در صحنه‌هایی به بازیکنان کارت زرد نشان داد که درست نبود و عملا 3 و 4 بازیکن پرسپولیس برای دیدار بعد محروم شدند.  توپی که محسن بنگر با دست زد کارت زرد دوم داشت و باید اخراج می‌شد. امیدوارم کارشناسان در این خصوص نظر بدهند.

به گزارش فارس، خبرنگاری پرسید شما در چند صحنه می‌توانستید گل زنی کنید که استیلی صحبت او را قطع کرد و گفت: من چه کار کنم؟ من باید توپ را به دروازه بفرستم؟ وظیفه من تمرین دادن تیم و بالا بردن شرایط روحی و روانی بازیکن است اما من نمی‌دانم چرا وقتی بازیکن گل نمی‌زند همه به من بد و بیراه می‌گویند. از ته دل می‌گویم شرایطم خیلی سخت و کارکردن مشکل است اما از هواداران این را می‌خواهم که به تمرینات ما بیایند و ببینید بازیکنان با چه زحمتی تمرین می‌کنند. در بازی با مس رفسنجان تماشاگر کمی در ورزشگاه حضور داشت اما در دقیقه 117 گل زدیم چون تماشاگر کمی در ورزشگاه بود. فشار روحی کمتر بود و توانستیم گل زنی کنیم.

وی تاکید کرد: عده‌ای مشکل دارند و برای ما دردسر درست می‌کنند. به باشگاه گفته‌ام که دوربین در ورزشگاه بگذارد و آنها را شناسایی کند.
 
در ادامه نشست خبری یکی از خبرنگاران گفت: شاید این مسئله به شما برمی‌گردد چون دایی در فصل گذشته به لیدرها باج نمی‌داد. استیلی در پاسخ به این حرف اظهار داشت: ما با لیدرها هیچ رابطه‌ای نداریم و این مسائل مربوط به باشگاه است. من نمی‌توانم توانم را برای مسائل دیگری بگذارم. یک سری از لیدرها واقعا خوب هستند و حمایت می‌کنند ولی یک سری دیگر رفتارهایی می‌کنند که زیبنده نیست.
 
استیلی گفت: در زمان قدیم یک محمد بوقی بود و تشویق می‌کرد و همه از او درس می‌گرفتند اما حالا نمی‌دانم چه اتفاقی افتاده است. لیدرها دوست دارند فلان بازیکن بازی کند و فلان بازیکن بازی نکند اما مردم باید بدانند که غلامرضا رضایی و جواد کاظمیان به علت خستگی تعویض شدند. مگر مردم می‌دانند آنها ده‌ها ساعت در پرواز بوده‌اند و با 4 ساعت اختلاف نسبت در یک کشور دیگر حضور داشته‌اند. مردم بگویند که چکار باید می‌کردم؟ 

وی تاکید کرد: در آن سو فقط سید جلال حسینی ملی پوش بود. علی کریمی هم مصدوم بود. مگر ما چند بازیکن داریم که بخواهیم به زمین بفرستیم. قرار است نیم فصل 5 یا 6 بازیکن بگیریم و تیم را تقویت کنیم اما اگر این هوادار به ما زمان بدهد. باز هم می‌گویم هواداران به تمرین بیایند و ببینید ما چقدر تلاش می‌کنیم. همین پارسال مگر پرسپولیس 4 گل از سپاهان نخورد. تنها یک کریمی به این تیم اضافه شد. پس خواهشا منصف باشید.

در این لحظه استیلی با تشکر از اهالی رسانه سالن کنفرانس را ترک کرد.

نوشته شده در تاریخ شنبه 28 آبان 1390    | توسط: نوید    | طبقه بندی: اخبار باشگاه ،     | نظرات()
=================================================================== ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

استیلی:بدون تماشاگر راحت‌تر بازی می‌کنیم/این چه هواداری است که علیه ما شعار می‌دهد؟

خبرگزاری کانون هواداران پرسپولیس: سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازیکنان می‌گویند حضور چنین هوادارانی که علیه تیم شعار می‌دهند استر‌س‌زا است و بدون آنها راحت‌تر بازی می‌کنیم.

خبرگزاری فارس: استیلی:بدون تماشاگر راحت‌تر بازی می‌کنیم/این چه هواداری است که علیه ما شعار می‌دهد؟

حمید استیلی پس از تساوی بدون گل برابر سپاهان گفت: من مانده‌ام که چه کنم. تیم ما به این خوبی بازی می‌کند. تا قبل از 10 نفره شدن برابر سپاهان خوب بازی می‌کردیم اما این چه هواداری است که از دقیقه 75 علیه من و  پرسپولیس شعار می‌دهد؟

وی ادامه داد: تمام موجودیت ما همین است. 7 ملی پوش داشتیم و دو بازیکن هم محروم هستند. نتوانستیم یک جلسه با این بازیکنان ملی پوش تمرین کنیم. با این حال در نیمه اول و دوم بیشترین موقعیت گل را به دست آوردیم و با تیمی بازی کردیم که نامش سپاهان است. این تیم نایب قهرمان آسیا بوده، با این حال اگر 10 نفره نمی‌شدیم می‌توانستیم پیروز شویم اما بعد از اخراج نوروزی مجبور شدیم نتیجه را حفظ کنیم.

سرمربی پرسپولیس در مورد تعویض غلامرضا رضایی و جواد کاظمیان گفت: من اولادی را آوردم که شرایط خوبی داشت و یکی دو موقعیت خوب هم پس از حضور او نصیب ما شد. رضایی خسته بود و توان دویدن هم نداشت. خودش به من گفت و تعویض‌اش کردم. این بازیکن 48 ساعت است که به ایران بازگشته آن هم با اختلاف 4 ساعت و نیم که با اندونزی داریم.

استیلی تاکید کرد: بازیکن ما هر چه در توان داشتند گذاشتند و اکنون همه آنها در رختکن افتاده‌اند و حتی نای دوش گرفتن هم ندارند. ما تمام توان خود را برای پرسپولیس گذاشتیم اما این چه فرهنگی است که هواداران اصفهانی در تهران در شهر خود من به من فحش می‌دهند. ما که به هواداران بی احترامی نکردیم.

وی در مورد برنامه‌های فشرده پرسپولیس در لیگ گفت: از سازمان لیگ می‌خواهم که بازی روز سه شنبه ما با سایپا را یک روز عقب بیندازد. ما فقط 2 روز فرصت داریم تا تمرین کنیم. حضور چنین هوادارانی به سود ما نیست. بازیکنان می‌گویند با حضور هواداران استرس می‌گیریم و بدون هوادار راحت‌تر بازی می‌کنیم. اگر ما تمام توان‌مان را نمی‌گذاشتیم حق با هوادار بود. از روز اول هواداران با ما چنین رفتاری کردند. با این حال من از آنهایی که آمدند و تیم را تشویق کردند تشکر می‌کنم.

استیلی گفت: هواداری می‌خواهیم که در سختی‌ها همراه ما باشد. تیم ما در نیم فصل بازیکن جذب می‌کند ضمن اینکه در این بازی حسین بادامکی را نداشتیم و هاشمیان و حمید علی عسگر محروم بودند.

نوشته شده در تاریخ شنبه 28 آبان 1390    | توسط: نوید    | طبقه بندی: اخبار باشگاه ،     | نظرات()
=================================================================== ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

نوری: هواداران حق دارند، باید جبران کنیم

خبرگزاری کانون هواداران پرسپولیس: هافبک پرسپولیس گفت: هواداران حق دارند که ناراحت باشند.

خبرگزاری فارس: نوری: هواداران حق دارند، باید جبران کنیم

محمد نوری پس از تساوی صفر - صفر مقابل سپاهان اظهار داشت: خوب نبودیم. حمید استیلی نیز برای این مسابقه ۸-۷ بازیکن را نداشت.

وی افزود: هواداران حق دارند که ناراحت باشند. ما باید هماهنگ‌تر شویم. با برد می‌توانستیم تا رده ششم جدول بالا بیاییم.

نوری تصریح کرد: اخراج نوروزی هم باعث شد سپاهان بر بازی سوار شود. باید در آینده این نتیجه را جبران کنیم.

نوشته شده در تاریخ شنبه 28 آبان 1390    | توسط: نوید    | طبقه بندی: اخبار باشگاه ،     | نظرات()
=================================================================== ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

کاظمیان: از تعویضم ناراحت نشدم/ اخراج نوروزی درست نبود

خبرگزاری کانون هواداران پرسپولیس: بازیکن پرسپولیس گفت: دوست ندارم در مورد داوری حرف بزنم اما اخراج نوروزی درست نبود.

خبرگزاری فارس: کاظمیان: از تعویضم ناراحت نشدم/ اخراج نوروزی درست نبود

جواد کاظمیان پس از تساوی صفر - صفر مقابل سپاهان گفت:: من بعد از تعویضم ناراحت نشدم و اعتراض نکردم. به حمید استیلی حق می‌دهم من و رضایی خسته بودیم.

وی افزود: باید در همان نیمه اول کار را تمام می‌کردیم. در مورد داوری دوست ندارم حرف بزنم اما در خیلی از صحنه‌ها اشتباه کرد. اخراج نوروزی درست نبود. باید در آینده این نتیجه را جبران کنیم.

نوشته شده در تاریخ شنبه 28 آبان 1390    | توسط: نوید    | طبقه بندی: اخبار باشگاه ،     | نظرات()
=================================================================== ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

درخواست هواداران پرسپولیس از استیلی: جان مادرت برو!

خبرگزاری کانون هواداران پرسپولیس: هواداران پرسپولیس سرمربی تیم‌شان را قسم دادند که از این تیم برود.

خبرگزاری فارس: درخواست هواداران پرسپولیس از استیلی: جان مادرت برو!

در پایان مسابقه پرسپولیس و سپاهان برخی هواداران پرسپولیس با حمید استیلی خداحافظی کردند و برخی دیگر سرمربی تیم‌شان را به جان مادرش قسم دادند که از پرسپولیس برود.
این دیدار با تساوی بدون گل خاتمه یافت.

نوشته شده در تاریخ شنبه 28 آبان 1390    | توسط: نوید    | طبقه بندی: اخبار باشگاه ،     | نظرات()
=================================================================== ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

پروین: با آمدن کریم بچه‌ها روحیه گرفتند/ 5 دقیقه دویدم کم آوردم، مردم ورزش کنند!

خبرگزاری کانون هواداران پرسپولیس: مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: کریم باقری آمده تا به پرسپولیس کمک کند و با اضافه شدن او بچه‌ها روحیه خوبی گرفته‌اند.

خبرگزاری فارس: پروین: با آمدن کریم بچه‌ها روحیه گرفتند/ 5 دقیقه دویدم کم آوردم، مردم ورزش کنند!

علی پروین درباره شرایط تیم ملی گفت: در بازی برابر بحرین هیچ کدام از بازیکنان در حد و اندازه خودشان نبودند که فکر می‌کنم به دلیل استرس و فشارهای بازی در بحرین بود. بحرین تیمی نبود که مقابل ما قد علم کند و بخواهد نفس بکشد. آنها در تهران بهتر از کشورشان بازی کردند اما 6 گل خوردند.

وی افزود: باز هم خدا را شکر می‌کنم که در بحرین بازنده نبودیم چون آن وقت هم نتیجه برای فوتبال ما خوب نبود و هم شرایطمان در جدول خطرناک‌تر می‌شد.

پروین درباره برتری 4 بر یک برابر اندونزی گفت: اندونزی حریفی نبود که بخواهد مقابل ما خطرناک باشد. با این حال هوای این کشور خیلی گرم و شرجی بود و این تیم هیچ چیزی برای از دست دادن نداشت و با این شرایط مقابل ما قرار گرفت اما نتوانست از پس بچه‌های ما برآید.

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: بعد از اینکه گل اول را زدیم بازی را تمام شده ندانستیم و پشت سر هم گل‌های بعدی را زدیم. اندونزی در نیمه دوم جرأت پیدا کرد و کمی برای ما خطرناک شد؛ البته نه آنچنان خطرناک چون آنها خودشان می‌دانستند از فوتبال ایران پایین‌تر هستند.

پروین تأکید کرد: خدا را شکر به مرحله بعد صعود کردیم و حالا باید به فکر این مرحله باشیم چون تیم‌های قوی و بزرگ آسیا می‌آیند. به نظر من معیار تیم ملی بیشتر در این مرحله مشخص می‌شود. تیم بدی نداریم و اگر بدشانسی نیاوریم می‌توانیم راهی جام جهانی شویم.

پروین در ادامه در خصوص حضورش در تیم ملی پیشکسوتان و دیدار با لهستان گفت: باید خوشحال باشیم که یکسری از بزرگان فوتبال دور هم جمع شده‌اند تا یاد و خاطره گذشته را زنده کنند. روز گذشته 5 تا 10 دقیقه دویدم و کم آوردم، تازه من که در طول هفته همیشه سعی می‌کنم فوتبال بازی کنم.  ورزش مساوی است با سلامتی و من از مردم می‌خواهم ورزش را فراموش نکنند.

وی افزود: امیدوارم این بچه‌ها همیشه دور هم جمع شوند تا انشاء الله یک تیم پیشکسوتان خوب داشته باشیم و مردم از دیدن بازیکنان مورد علاقه خود لذت ببرند. شما دیدید دایی با این وضعیتی که دارد توانست گل بزند. باور کنید یاد‌ گذشته افتادم. حمید استیلی هم خیلی خوب در وسط زمین می‌جنگید. وقتی شاگردان خودم را در زمین می‌دیدم لذت بردم. البته غیر از این دو بازیکنان بازیکنان دیگری هم بودند.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس درباره شرایط این تیم و حضور باقری به فارس گفت: پرسپولیس شرایط خوبی دارد. با اضافه شدن کریم هم بچه‌ها روحیه خوبی گرفته‌اند. کریم آمده تا به پرسپولیس کمک کند. دستش درد نکند.

پروین عنوان کرد: تنها مشکل پرسپولیس نبودن ملی‌پوشان و چند مصدوم است که انشاء‌الله حمید بتواند با این موضوع کنار بیاید و پرسپولیس در 4 بازی آینده خود موفق شود. من از هواداران می‌خواهم که در 4 بازی بعدی پرسپولیس که حساسیت ویژه‌ای دارد این تیم را حمایت کنند تا انشاءالله تیم در جدول تکانی بخورد.

نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 25 آبان 1390    | توسط: نوید    | طبقه بندی: اخبار باشگاه ،     | نظرات()
=================================================================== ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

باقری: نه در پرسپولیس پست می‌خواهم و نه در تیم ملی/قرار نیست دوباره بازی کنم

خبرگزاری کانون هواداران پرسپولیس: کریم باقری گفت: حضور من در تمرینات پرسپولیس به خواست مسئولان باشگاه بود و تاکید می‌کنم نه در این تیم دنبال پست هستم و نه در تیم ملی.

خبرگزاری فارس: باقری: نه در پرسپولیس پست می‌خواهم و نه در تیم ملی/قرار نیست دوباره بازی کنم

کریم باقری ، در خصوص حضورش در تمرینات پرسپولیس اظهار داشت: جا دارد از تمام هواداران و افرادی که از حضور مجدد من در پرسپولیس ابراز خوشحالی کرده‌اند تشکری ویژه‌ای داشته‌ باشم. از من خواستند که در کنار پرسپولیس باشم و من هم پس از مدتی فکر کردن این تصمیم را گرفتم که در کنار این تیم حضور پیدا کنم چرا که پرسپولیس را دوست دارم.

وی افزود: هیچ مسئله خاصی نبود. هدف من این است که در کنار بچه‌ها باشم و هر کمکی که از دستم بر آید انجام دهم حالا باید ببینیم این کمک از دستم بر می‌آید یا خیر.

باقری ادامه داد: در این چند روز که به پرسپولیس آمدم حرف و حدیث زیادی می‌شنوم اما خودتان می‌دانید و من قبلا گفته‌ام نه قصد بازی کردن دارم نه مربگیری. می‌خواهم با این بچه‌ها تمرین کنم و در کنار آنها باشم. خوشبختانه تا حدود زیادی با روحیات این نفرات آشنا هستم و امیدوارم بتوانم انگیزه لازم را با حرف زدن و کارهای دیگر به آنها بدهم.

باقری خاطرنشان کرد: برخی‌ها می‌گویند خیلی های دیگر هستند که می‌توانند به پرسپولیس کمک کنند و چرا کریم باقری باز نشسته را دوباره به این تیم آوردند. این افراد راست می‌گویند اما این را بدانند که با توجه به اینکه باشگاه از من خواست، این کار را قبول کردم. بازیکنان و بزرگان دیگری هستند که آنها هم از بزرگان باشگاه هستند و من به همه آنها احترام می‌گذارم اما باز هم می‌گویم این خواست باشگاه بود که من بیایم و به پرسپولیس کمک کنم حالا باید دید در آینده چه می‌شود.

باقری در خصوص حمایت‌های علی پروین نیز گفت: پروین همیشه به من لطف دارد. چندین بار با ایشان حرف زدم و به او گفتم که می‌خواهم فقط کنار بچه‌ها باشم. شاید بتوانم از لحاظ روحی و اخلاقی انرژی مثبت را به آنها تزریق کنم. تمرین کردن من در کنار سایر بازیکنان به نوعی انگیزه دادن به آنها است.

باقری در خصوص حمید استیلی گفت: از اول فصل مشکلات زیادی برای کار کردن وجود داشت و باید به استیلی حق بدهیم. بد شانسی، مصدومیت و حواشی‌های بزرگ و کوچک باعث شد تا به هدفش نرسد. وقتی این مسائل پیش آید قطعا کار کردن سخت می‌شود. هیاهویی که هر روز درست می‌شود تمرکز استیلی را به هم می‌ریزد.

وی افزود: فکر می‌کنید استیلی دوست ندارد موفق شود؟ او یک پرسپولیسی‌ است خوشبختانه کادری هم که در کنار او حضور دارند آدم‌هایی هستند که با فوتبال آشنایند و مربیان خوبی هم بوده‌اند. امیدوارم حمید در آینده موفق شود و من هم بتوانم تا آنجایی که از دست برآید به او کمک کنم.

باقری در خصوص گفت و گویش با کی روش گفت: بله من با کی روش حرف زدم اما اجازه بدهید که خود ایشان درباره همه چیز حرف بزند.

وی در پاسخ سؤالی که اگر به تیم ملی بروید پرسپویس را رها می‌کنید گفت: فعلا معلوم نیست اجازه بدهید کی‌روش حرف‌هایش را بزند و بعد درباره این موضوع نظر می‌دهم. من فعلا در کنار پرسپولیس هستم تا به این تیم کمک کنم. این را بدانید من دنبال پست و مقام در پرسپولیس و تیم ملی نیستم اما همیشه دوست دارم کمک کنم.

باقری در خصوص بازی ایران و بحرین گفت: خوشبختانه علی ‌رغم اینکه در نیمه اول زیاد خوب نبودیم اما در نیمه دوم بهتر شدیم. حتی مستحق برد در بحرین بودیم اما تساوی هم عادلانه بود. اصل این موضوع این بود که ما در آن شرایطی که بحرینی‌ها به وجود آوردند یک امتیاز گرفتیم و مدعی ماندیم.

وی افزود: انشاالله با برتری مقابل اندونزی و پیروزی مقابل قطر در تهران به مرحله بعد برویم. ما در مرحله بعد کار سختی داریم و باید آماده شویم تا با بزرگان فوتبال آسیا بازی کنیم.

باقری در پایان در پاسخ به سؤالی که مشکلات پرسپولیس را در این چند روز چه چیزی دیدید گفت: حواشی و مشکلات روحی و روانی است که باعث شده پرسپولیس به هدفش نرسد. البته بدشناسی و مصدومیت‌ها دست استیلی را بدسته است. امیدوارم هر چه سریعتر این تیم با حمایت هواداران خود از این شرایط خارج شود چون هر وقت هواداران حمایت کنند پرسپولیس راحت‌تر نتیجه لازم را می‌گیرد.

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 22 آبان 1390    | توسط: نوید    | طبقه بندی: اخبار باشگاه ،     | نظرات()
=================================================================== ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

آمادگی کریمی، معمارزاده، فشنگچی و آقازمانی برای دیدار مقابل سپاهان

خبرگزاری کانون هواداران پرسپولیس: پزشک تیم فوتبال پرسپولیس آخرین شرایط مصدومان این تیم را تشریح کرد.

خبرگزاری فارس: آمادگی کریمی، معمارزاده، فشنگچی و آقازمانی برای دیدار مقابل سپاهان

دکتر وجیه الله چشمه سری آخرین شرایط مصدومان پرسپولیس اظهار داشت: خوشبختانه پس از نظر کمیته پزشکی،میثاق معمار زاده علاوه بر آم آر آی، تحت سونوگرافی نیز قرار گرفت و خوشبختانه وضعیت وی نرمال بود و تمرینات خود را شروع کرد. اگر مشکل غیر مترقبه‌ای پیش نیاید به بازی روز شنبه مقابل سپاهان خواهد رسید.

وی افزود: امیر حسین فشنگچی و سازمان آقازمانی نیز امروز تست شدند و خوشبختانه مشکلی برای تمرینات گروهی و سپس بازی‌های رسمی ندارند.

پزشک پرسپولیس درباره علی کریمی گفت: سعی کردیم امروز با توپ کار کند تا مورد تست قرار گیرد. خوشبختانه مشکلی نبود و انشاالله در روزهای آینده او فشار تمرینات خود را بیشتر خواهد کرد تا در بازی مقابل سپاهان به میدان برود. کریمی آنقدر حرفه‌ای است که بسیار خوب با یک مصدومیت خود کنار می‌آید.

وی در پایان خاطرنشان کرد: متاسفانه تنها مصدوم ما حمید علی عسگر است که به بازی به سپاهان نمی‌رسد. پس از 10 جلسه فیزیوتراپی مشخص می‌شود که چه وقت برای حضور در میادین آماده خواهد شد.

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 22 آبان 1390    | توسط: نوید    | طبقه بندی: اخبار باشگاه ،     | نظرات()
=================================================================== ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

نامه عذرخواهی شیث رضایی: پشیمانم، مرا ببخشید

خبرگزاری کانون هواداران پرسپولیس: شیث رضایی در نامه‌ای ضمن عذرخواهی از جامعه فوتبال، مردم و مسئولان خواهان بخشش شده است.

خبرگزاری فارس: نامه عذرخواهی شیث رضایی: پشیمانم، مرا ببخشید

شیث رضایی مدافع اخراجی تیم فوتبال پرسپولیس از حرکتی که پس از گلزنی در دیدار با داماش گیلان انجام داده عذرخواهی کرده و خواهان این شده که مردم و مسئولان او را ببخشند. 

متن نامه رضایی به شرح زیر است:

"می‌خواستم از ملت ایران، مسئولین باشگاه پرسپولیس، فدراسیون فوتبال، کمیته اخلاقی، کمیته انضباطی از رسانه‌های گروهی و از تمام فوتبال دوستان صمیمانه عذرخواهی می‌کنم. تقاضای من این است که من را ببخشید.
 
هرگز نمی‌خواستیم که افکار عمومی را جریحه‌دار کنیم. ممکن است شوخی‌های ما به دلیل بی‌مبالاتی در دید افکار عمومی قرار گرفته و باعث آزردگی خاطر مردم شده باشد ولی این سوء رفتار ما به دلیل بی‌احترامی به هنجارهای جامعه و بی‌احترامی به مردم نبوده است. می‌پذیرم به دلیل هیجان ناشی از گل رفتاری مرتکب شدیم که خودمان از بازتاب آن بی‌اطلاع بودیم.

شما شاهد بودید که در صحنه اول تقصیری نداشتم و شروع کننده نبودم. در مورد دوم نیز هرچند چیزی از شوخی‌های من قابل رؤیت نیست اما می‌پذیرم که به دلیل پخش زنده لازم بود هنجارهای اجتماعی را رعایت می‌کردیم ولی بی‌مبالاتی کردیم و حالا پشیمانم.

ما فرزند شما هستیم هرحکمی که بدهند می‌پذیرم. اگر محرومیت من می‌تواند اسباب التیام گردد آن را می‌پذیرم اما تکرار می‌کنم قصد بی‌احترامی به کسی را نداشتیم و مردم و مسئولین هر تصمیمی بگیرند می‌پذیرم. از خداوند می‌خواهم که ذهن مردم را نسبت به رفتار ما به سمت عطوفت رهنمون نماید."

نوشته شده در تاریخ شنبه 14 آبان 1390    | توسط: نوید    | طبقه بندی: اخبار باشگاه ،     | نظرات()
=================================================================== ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

اخراج شیث رضایی از پرسپولیس/ نصرتی تا نیم فصل محروم شد

خبرگزاری کانون هواداران پرسپولیس: مدیرعامل باشگاه پرسپولیس از اخراج شیث رضایی و محرومیت محمد نصرتی تا نیم فصل خبر داد.

خبرگزاری فارس: اخراج شیث رضایی از پرسپولیس/ نصرتی تا نیم فصل محروم شد

محمد رویانیان در گفت وگو با برنامه ورزش و مردم گفت: شیث رضایی از پرسپولیس اخراج و ۳۰۰ میلیون تومان جریمه شد.

وی درباره محمد نصرتی گفت: این بازیکن فعلا تا نیم فصل در تیم ما بازی نخواهد کرد و جریمه ای ۲۵۰ میلیون تومانی برای او در نظر گرفته شده است

نوشته شده در تاریخ جمعه 13 آبان 1390    | توسط: نوید    | طبقه بندی: اخبار باشگاه ،     | نظرات()
=================================================================== ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

استیلی:نصرتی از خانه بیرون نمی‌آید/این اتفاقات زشت در لیگ یک و جوانان هم می‌افتد

خبرگزاری کانون هواداران پرسپولیس: سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: محمد نصرتی اکنون در وضعیت بدی است و از خانه بیرون نمی‌آید.

خبرگزاری فارس: استیلی:نصرتی از خانه بیرون نمی‌آید/این اتفاقات زشت در لیگ یک و جوانان هم می‌افتد

 حمید استیلی در نشست خبری پیش از مسابقه فردا با ناسیونال پاراگوئه در چارچوب جام ولایت گفت: بازی سنگینی با داماش داشتیم و شیرینی برد برابر این تیم خیلی زود به کام ما تلخ شد. ما همیشه به مسائل اخلاقی پایبند بودیم و چنین اتفاقاتی را قبول نداریم. امیدوارم دیگر چنین مسائلی را در فوتبال نبینیم.

وی تصریح کرد: بعد از مسابقه با داماش تمرینات را سه روز تعطیل کردیم و به بازیکنان استراحت دادیم ولی به ما گفتند باید در جام ولایت شرک کنید. ما با احترام به این جام به نفرات گفتیم به تمرینات بازگردند. البته برخی در مسافرت هستند و ظرف یکی دو روز آینده به ما ملحق خواهند شد.

استیلی ادامه داد: رضا نورمحمدی، حسین بادامکی و هادی نوروزی هنوز به جمع ما اضافه نشدند. 6 بازیکن ملی‌پوش داریم و دو بازیکن مصدوم هستند. هاشمیان هم به مسافرت رفته است. 11 بازیکن را برای بازی در جام ولایت در اختیار نداریم. علی‌عسگر هم مصدوم است. با این وجود با نفراتی که شاید به 11 نفر برسند و به همراه نفرات تیم "ب" خود در این مسابقات شرکت می‌کنیم.

وی گفت: خط دفاعی ما تازه شکل گرفته بود که با این اتفاق شرایط سخت شد. در دیدار با داماش بازیکنان ما تمرکز لازم را نداشتند و روی دو اشتباه فردی دو گل خوردیم. در لیگ برتر از 6 مسابقه در 4 بازی پیروز شده‌ایم. یک بازی را باخته‌ایم و با نفت هم مساوی کردیم. در کرمان هم که شکست خوردیم، برابر مس 6- 7 بازیکن خود را نداشتیم.

این مربی تاکید کرد: تیم ما از ابتدا زیر فشار بوده و تا می‌آید وضعیت خوب شود، شرایط بدی اتفاق می‌افتد. ما به اخلاق در ورزش قهرمانی اهمیت زیادی می‌دهیم اما باید قبول کرد که همه چیز در کشور مدینه فاضله نیست. یک جوان 17 ساله روح‌الله داداشی را کشت، ‌بنابراین این مسائل پیش می‌آید. در کشور ما همه گناه می‌کنند و اینگونه نیست که همه چیز خوب باشد اما خداوند ستارالعیوب است و حضرت علی (ع) کار دیده را ندیده قلمداد کرد.

استیلی با اشاره به بخش خبری 20:30 عنوان کرد: این حرکت زشت را در تلویزیون نشان دادند. اگر این اتفاق نمی‌افتد خیلی بهتر می‌توانستیم جلوی این مسائل را بگیریم. این کار را محکوم و صددرصد با آن برخورد می‌کنیم اما شما ببینید در ورزشگا‌ه‌های ما چه اتفاقی می‌افتد. وتماشاگران ما چه ناسزاهایی را بر زبان می‌آورند. در ورزشگاه رشت فحش‌های زیادی به مازیار زارع و به همه افراد خانواده‌اش دادند و به خود من هم فحش دادند. کاری به داماش ندارم. من می‌گویم باید فرهنگ‌سازی کنیم و دنبال حاشیه نگردیم.

وی با اشاره به برنامه 90 اظهار داشت: به فردوسی‌پور هم گفتم باید اخلاق را مدنظر قرار داد و نباید فقط به دنبال جلب مخاطب و پیش بردن برنامه خود باشیم. باید بتوانیم مسائل را ارزیابی کنیم. واقعیت این است که در فوتبال ما هر بازیکنی که حاشیه دارد صدا و سیما و رسانه‌ها بیشتر به او بها می‌دهند. بازیکنان حاشیه‌دار همواره عکس‌شان روی جلد روزنامه‌هاست و صدا و سیما نیز بیشتر با آنها مصاحبه می‌کند اما به آنها که ساکتند و به مسائل اخلاقی توجه دارند کمتر توجه می‌شود. این ریشه در فرهنگ ما دارد.

استیلی یادآور شد: می‌توانیم گردن این دو نفر را بزنیم؛‌ کارشان اشتباه بوده اما باید ریشه را درست کنیم نه آنکه دنبال شاخ و برگ باشیم. در لیگ دسته یک، دو،‌ جوانان و نوجوانان این اتفاقات می‌افتد اما چون استقلال و پرسپولیس همیشه در دید عموم هستند این مسائل بزرگ‌نمایی می شود. آیا هیئت مدیره دو باشگاه استقلال و پرسپولیس فقط دولتی هستند، همه باشگاه‌های ما اعضای هیئت مدیره آن دولتی هستند، چرا فقط به این دو باشگاه پرداختند.

استیلی در مورد علت حضور در مسابقات جام ولایت با توجه به تیم ناقصی که دارد گفت: این مسابقات را سازمان لیگ برنامه‌ریزی کرده بود وگرنه ما نمی‌خواستیم در این بازی‌ها شرکت کنیم و به همین دلیل هم به بازیکنان استراحت دادیم. دست ما نبود وگرنه در این مسابقات شرکت نمی‌کردیم. همانطور که گفتم 11 بازیکن خود را در اختیار نداریم.

وی در مورد اینکه با چنین شرایطی در صورت باخت به استقلال از سوی باشگاه تحت تحت فشار قرار نمی‌گیرید، گفت: باشگاه از ما خواسته در این مسابقات شرکت کنیم. در بازی اول چنین شرایطی داریم. نمی‌دانیم بعد از دیدار با استقلال چه تصمیمی گرفته می‌شود.

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه بازیکن کمکی می‌گیرند و یا از ملی‌پوشان خود استفاده خواهند کرد گفت: برای این مسابقات به ما نگفتند که می‌توانید از ملی‌پوشان خود استفاده کنید یا اینکه بازیکن کمکی بگیرید. 

استیلی در پاسخ به سوال خبرنگار فارس مبنی بر اینکه قائم مقام باشگاه از حضور سرمربی خارجی در نیم فصل دوم در پرسپولیس خبر داده، گفت: من هیچ وقت فرصت نخواستم؛ نه یک بازی و نه تا نیم فصل. در 6 مسابقه گذشته 4 برد داشتیم، یک مساوی و یک باخت. من با تمام وجود برای باشگاه کار می‌کنم و تا زمانی که هستم سهل‌انگاری نمی‌کنم. خیلی‌ها بودند که بعد از بازی با داماش گفتند استعفا کنم اما به کارم اعتقاد دارم و با وجدان و توکل به خدا کارم را انجام می‌دهم. باشگاه هم هر تصمیمی بگیرد تابع هستم.

وی در مورد اینکه گفته می‌شود اتفاق زشتی که در بازی با داماش افتاد در تمرینات تیم شما نیز قبلا رخ داده بود،‌ گفت: هرگز چنین صحنه‌ای را در تمرینات ندیدم. اگر چنین اتفاقی را در تمرینات می‌دیدم به شدت با آن برخورد می‌کردم. من این حرکت را محکوم می‌کنم. روز بعد از مسابقه متوجه این قضیه شدم و به باشگاه رفتم و فیلم را دیدم آن هم بعد از اینکه چند بار فیلم را جلو و عقب کردم. محمد نصرتی اکنون در وضعیت بدی است. او از خانه بیرون نمی‌آید و خانواده‌اش شرایط سختی دارند.

استیلی اضافه کرد: نصرتی تاکنون سابقه بی‌انضباطی نداشت. او برای تیم ملی ایران گل صعود به جام جهانی 2006 را زده است؛ گلی که فراموش نمی‌شود اما اکنون یک اشتباه مرتکب شده و ما این کار را محکوم می‌کنیم.

استیلی در مورد اینکه علی دایی که در ابتدای فصل از سوی تماشاگران تشویق می‌شد اکنون تیمش در رده 16 جدول است و تیم شما در مکان هفتم، چه نظری دارید گفت: راجع به اشخاص صحبت نمی‌کنم. انشاءالله دایی هم موفق شود.

وی در مورد اینکه در مسابقات جام ولایت دروازه‌بان ندارید،‌ گفت:‌ بله، معمارزاده مصدوم است و حقیقی هم در تیم ملی حضور دارد. دو دروازه‌بان جوان آورده‌ایم. مسابقات حساس و حیثیتی در پیش است.

استیلی ادامه داد: من با سرمربی یکی از تیم های لیگ برتری جلسه داشتم و برای جذب بازیکن با او صحبت کردم. برخی به من گفتند معلوم نیست تو تا نیم فصل بمانی که من گفتم تا زمانی که هستم کارم را انجام می‌دهم.

وی به این سؤال که مربی که با او مذاکره کرده امیر قلعه‌نویی بوده پاسخی نداد و گفت: با یکی از مربیان لیگ برتری برای تبادل بازیکن جلسه داشتیم.

استیلی در مورد اینکه در صورت محرومیت نصرتی و رضایی پرسپولیس به دنبال جذب مدافع خواهد بود یا نه، گفت: اگر این دو بازیکن محروم شوند یک مدافع وسط می‌گیریم.

سرمربی پرسپولیس در مورد اختلاف نظر بین قائم مقام و مدیر عامل باشگاه گفت: خیلی سخت است که من بخواهم هم اتفاقات داخل زمین را جمع کنم و هم بیرون زمین را. همه تمرکز من روی مسائل داخل زمین است. حسین بادامکی در یکی از مصاحبه‌هایش گفت فصل گذشته ما 5 شکست متوالی داشتیم اما این همه فشار روی تیم نبود. شرایط ما سخت است اما با توکل به خدا همچنان صبور به کارم ادامه می‌دهم.

نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 11 آبان 1390    | توسط: نوید    | طبقه بندی: اخبار باشگاه ،     | نظرات()
=================================================================== ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

بازیکن پرسپولیس از کیوسک به هتل منتقل شد/غیبت عزیزیان در تمرین تا اطلاع ثانوی

خبرگزاری کانون هواداران پرسپولیس: پس از جلسه با مدیرعامل باشگاه پرسپولیس، اعلام شد که مربی دروازه‌بان‌های این تیم تا اطلاع ثانوی در تمرینات قرمزپوشان حضور نداشته باشد.

خبرگزاری فارس: بازیکن پرسپولیس از کیوسک به هتل منتقل شد/غیبت عزیزیان در تمرین تا اطلاع ثانوی

 تیم فوتبال پرسپولیس برای حضور در جام ولایت با 22 بازیکن در هتل اوین حضور دارد.
بازیکنانی مانند نورمحمدی، بادامکی و نوروزی که در تمرین امروز غایب بودند بعد از ظهر خود را به جمع قرمزپوشان رساندند.

*محمد رویانیان، مدیر عامل باشگاه پرسپولیس امشب به هتل اوین رفت. وی در جلسه ای با سعید عزیزیان شرکت کرد و درباره مسائل مختلف با او بحث و گفت و گو کرد. به طور موقت اعلام شده که عزیزیان در تمرینات پرسپولیس حضور نداشته باشد تا بعد با وی از سوی باشگاه تماس بگیرند.

* وحید هاشمیان با اجازه کادر فنی برای رفع برخی مشکلاتش راهی آلمان شد و قرار است تا 2 روز دیگر به تهران برگردد.

* الهایی، بازیکن جوان تیم فوتبال پرسپولیس که در کیوسک ورزشگاه درفشی فر می‌خوابید و بر همین اساس علی کریمی انتقاداتی امروز از مسئولان باشگاه پرسپولیس انجام داد این بازیکن بعد از ظهر امروز از کیوسک به هتل رفت و محل اسکانش تغییر پیدا کرد.

* سفر پرسپولیس به دلیل باریکن زیاد در اردوی تیم ملی و مسابقات جام ولایت به امارات لغو شد. قرار است قرمزپوشان و به احتمال فراوان اردو در کرج برگزار کنند.

* حمید علی عسگر که به دلیل مصدومیت از ناحیه کمر دچار مشکل شده بود با رفع مصدویت در بازی بعدی این تیم می‌تواند پرسپولیس را همراهی کند.

نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 11 آبان 1390    | توسط: نوید    | طبقه بندی: اخبار باشگاه ،     | نظرات()
=================================================================== ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

از ضرغامی توقع همکاری داریم/با اشاعه منکر، اخلاق در جامعه قربانی شد

خبرگزاری کانون هواداران پرسپولیس: مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: متاسفانه با اشاعه منکر به وقوع پیوسته، در جامعه به جای تنبیه 2 بازیکن متخلف، اخلاق را زیر پا گذاشتیم و تمام جامعه را مجازات کردیم.

خبرگزاری فارس: از ضرغامی توقع همکاری داریم/با اشاعه منکر، اخلاق در جامعه قربانی شد

به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، محمد رویانیان در جلسه اندیشمندان و پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس که صبح امروز برگزار شد، با اشاره به اتفاقات به وقوع پیوسته چند روز گذشته در عرصه فوتبال، تصریح کرد: من به هیچ عنوان منکر برخورد با تخلف به وقوع پیوسته نیستم ولی آیا برخورد 2 بازیکن خاطی به این شکل ارزش این همه هزینه برای جامعه را داشت؟
وی ادامه داد: با فضای غوغاسالارانه ایجاد شده به جای برخورد انضباطی، حرمت و آبروی کلیه بازیکنان و فوتبال ایران را برده­ایم. این نحوه برخورد با تخلف نیست زیرا کمیته انضباطی و یا هر مرجع دیگر باید منصفانه و به دور از فضای ایجاد شده موضوع را به دقت بررسی کند.
 
رویانیان یادآور شد: اشاعه منکر تا به آن طرف مرزها یکی از بدترین اتفاقاتی است که در این روزها انجام گرفته و باعث تأثر مردم شد. آیا کسی پاسخگوی این اشاعه منکری است که هم اکنون با اشکال مختلف و حتی به صورت بلوتوث در مدارس در حال گسترش است؟ آیا آنچه این روزها شاهدش هستیم بهای سنگینی برای جامعه ما نیست، که آثار سوء آن تا مدت‌ها جامعه را آزرده و متأثر خواهد ساخت؟

مدیر عامل پرسپولیس، خاطرنشان کرد: از مسئولان سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال انتظار بیشتری داشتیم تا در جهت به حداقل رساندن تبعات آنچه که روی داد، اقدام کنند. همه باید رفتار گذشته­مان را واکاوی کنیم و به دنبال علت­ها باشیم و به طرز صحیح و اساسی اخلاق حرفه­ای را توسعه دهیم
وی متذکر شد: متأسفانه به جای توسعه رفتارهای اخلاقی و انسانی در جهت حفظ کرامت فوتبال و جامعه، فقط به بازیکنانی که این تخلف را انجام داده اند پرداخته شده است. بازیکنان و فوتبال ایران این روزها هزینه بسیار سنگینی را پرداختند. کسی مخالف برخورد با چنین تخلفی نبود اما آیا انتشار آن به صورت عمومی و گسترده، قربانی کردن کل جامعه و گناه و تخطی بس بزرگ‌تر نیست؟

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در پایان این جلسه، خاطرنشان کرد: من از رئیس محترم سازمان صدا و سیما به عنوان یکی از ارگان­های مهم کشوری درخواست دارم که درصدد مقابله با تخریب و اشاعه منکر بر آیند. جناب مهندس ضرغامی همچنان که در عرصه های دیگر متعهدانه و موفق عمل کرده اند امید است در این زمینه نیز قاطعانه وارد شوند. همچنین از مقامات قضائی نیز انتظار داریم تا با اشاعه دهندگان این اقدامات، به منظور حفظ فضای اخلاقی جامعه، برخورد جدی کنند.

در این جلسه اندیشمندان و پیشکسوتان پرسپولیس همچون همایون بهزادی، علی پروین، بیوک وطنخواه، کاظم سید علیخانی، ابراهیم آشتیانی، محمد خوش جان، کریم باقری، دکتر حسن غفوری فرد و حسن بیادی حضور داشتند.

نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 11 آبان 1390    | توسط: نوید    | طبقه بندی: اخبار باشگاه ،     | نظرات()
=================================================================== ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

سرمربی پرسپولیس در نیم‌فصل دوم قطعا خارجی است/می‌خواهیم باقری سرپرست شود

خبرگزاری کانون هواداران پرسپولیس: قائم مقام باشگاه پرسپولیس از انتخاب سرمربی خارجی برای این تیم در نیم فصل دوم خبر داد.

خبرگزاری فارس: سرمربی پرسپولیس در نیم‌فصل دوم قطعا خارجی است/می‌خواهیم باقری سرپرست شود

جمشید زارع در هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها با حضور در غرفه فارس،‌ درباره شرایط پرسپولیس گفت: با برد شیرینی که مقابل داماش بدست آوردیم شرایط خوبی داریم و به هواداران این اطمینان را می‌دهم که پس از تعطیلات سه هفته‌ای لیگ بار دیگر به روزهای اوج بازگردیم.

وی با اشاره به اتفاق ناخوشایند رخ داده در دیدار با داماش و شادی ناشایست شیث رضایی و محمد نصرتی گفت: متأسفانه این اتفاق پیروزی ما را تحت الشعاع قرار داد و آرامش را از ما گرفت. با این حال پرسپولیس متکی به یک یا دو بازیکن نیست و باشگاه بزرگی است . نباید حرکت ناشایست دو بازیکن را به باشگاه بزرگی مثل پرسپولیس تعمیم داد.

زارع خاطرنشان کرد: پرسپولیس دارای بازیکن بااخلاق بوده و باشگاه بزرگی است انشاءالله با کمک همین بازیکنان به روزهای اوج بازمی‌گردیم. من ایمان دارم با مدیریت تحسین برانگیز رویانیان این تیم روزهای خوبی خواهد داشت. رویانیان برنامه‌های زیادی برای موفقیت تیم دارد.

قائم مقام باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که آیا این تیم را مدعی قهرمانی می‌داند یا خیر اظهار داشت: پرسپولیس اکنون در رده هفتم است و خیلی دشوار است که با این شرایط از قهرمانی صحبت کنیم. تلاش ما این است که در این فصل سهمیه آسیا را بدست آوریم و در فصل آینده تیمی ببندیم که در شأن باشگاه پرسپولیس باشد و برای قهرمانی بجنگد.

زارع درباره اینکه آیا حکم محرومیت نصرتی ابتدا تا پایان فصل بوده و سپس به اطلاع ثانوی تغییر یافته گفت: اینگونه نبود. من روز گذشته در جلسه کمیته انضباطی حاضر بودم ولی حق رأی نداشتم. نصرتی تا اطلاع ثانوی و شیث دو جلسه محروم شده‌اند. این محرومیت بر اساس آیین‌نامه انضباطی باشگاه که برگرفته از آیین‌نامه انضباطی فدراسیون است، در نظر گرفته شد.

وی در پاسخ به این سؤال که اطلاع ثانوی تا چه زمانی است تصریح کرد: نصرتی بازیکنی است که 11 سال در تیم ملی بوده و کاپیتان هم بوده است. او در خارج از ایران نیز بازی کرده و همواره یکی از بازیکنان بااخلاق بوده است. حرکت او و شیث زشت بود و قابل توجیه نیست و ما هم شدیدا با آن برخورد کردیم اما متناسب با نوع اتفاقی که رخ داده باید تصمیم بگیریم. رسانه‌ها نباید این موضوع را تا این حد برجسته می‌کردند.

قائم مقام باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که وقتی بازیکنانی که پول‌های حرفه‌ای می‌گیرند، بدترین رفتار را نشان می‌دهند و اقدام به حرکات غیراخلاقی می‌کنند، پس رسانه‌ها چه نقشی دارند گفت: این سؤالی است که خود ما هم داریم. این کار اخلاقی نبود و محصول کارهایی است که ما تاکنون انجام نداده‌ایم. با این حال همه احساسی برخورد می‌کنند.

وی درباره اینکه در صورتی که پرسپولیس نیاز فنی داشته باشد آیا ممکن است محرومیت نصرتی لغو شود گفت: دوست ندارم شعار دهم اما باید بگویم ما پیروزی و قهرمانی را دوست داریم ولی نه به هر قیمتی. ما کاپ قهرمانی در اخلاق را بیش از قهرمانی با این شرایط دوست داریم.

زارع درباره شرایط استیلی در پرسپولیس و اینکه وی تا چه زمانی هدایت این تیم را بر عهده دارد گفت: استیلی هم می‌داند که حق رویانیان به عنوان مدیرعامل باشگاه است که با توجه به انتظار هواداران تصمیم گیری کند. رویانیان به دنبال مربی بزرگتر از استیلی است این موضوع چیزی از ارزش‌های استیلی کم نمی‌کند.

قائم مقام باشگاه پرسپولیس افزود: استیلی هم پذیرفته که تمام توانش را برای پرسپولیس گذاشته و کم‌فروشی نکرده اما پرسپولیس نیاز به یک مربی بزرگ دارد.
 
وی درباره اینکه این مربی بزرگ خارجی است یا داخلی عنوان کرد: در بین گزینه‌های داخلی به مورد خاصی نرسیدیم و به همین دلیل دنبال مربی خارجی رفتیم. دنیزلی گزینه اول ما است و رویانیان با چند مربی دیگر نیز صحبت‌هایی انجام داده است که من از آنها اطلاع ندارم.
 
زارع تأکید کرد: قطعا در نیم فصل دوم سرمربی پرسپولیس خارجی خواهد بود. استیلی این موضوع را پذیرفته و مدیریت باشگاه وقت خواسته تا پایان نیم فصل اول سرمربی پرسپولیس باشد.

وی در پاسخ به این سؤال که حتی اگر استیلی در مسابقات باقیمانده نتیجه بگیرد باز هم جایش به یک مربی خارجی می‌دهد گفت: حتما در نیم فصل دوم مربی پرسپولیس خارجی خواهد بود. ما در باشگاه پرسپولیس با کسی تعارف نداریم.

زارع در پاسخ به سؤالی در مورد انتخاب سرپرست جدید این باشگاه گفت: ظرف روزهای آینده سرپرست جدید را انتخاب خواهیم کرد.

وی درباره اینکه آیا کریم باقری را برای این پست در نظر دارند عنوان کرد: یکی از گزینه‌های ما باقری است و دوست داریم او را در کنار خودمان داشته باشیم.

قائم مقام باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که آیا فکر می‌کند باقری با توجه به شرایط و افتخاراتی که داشته مناسب پست سرپرستی است اظهار داشت: باید با او صحبت کنیم و نیازهای باشگاه را در نظر بگیریم. باقری اعلام کرده که دوست دارد در کنار بازیکنان تمرین کند و نمی‌خواهد پست اجرایی بگیرد ولی باید با او صحبت کنیم.

وی در مورد عابدزاده گفت: قصد داریم از او به عنوان مربی دروازه‌بانان استفاده کنیم و هماهنگی‌های لازم حتی با حضور مربی خارجی انجام می‌شود.

زارع در پایان خاطرنشان کرد: پرسپولیس در این مدت شرایط خوبی نداشته و نتایج مناسبی نگرفته است اما هواداران کمک کنند تا تیم نتیجه بگیرد و آنها مطمئن باشند که پرسپولیس به روزهای اوج باز خواهد گشت.

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 9 آبان 1390    | توسط: نوید    | طبقه بندی: اخبار باشگاه ،     | نظرات()
=================================================================== ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

خوردبین‌: همه حرف‌هایم را زدم/ رویانیان تصمیم‌گیرنده نهایی است

خبرگزاری کانون هواداران پرسپولیس: سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در جلسه‌ای همه حرف‌هایم را به رویانیان زدم و او باید تصمیمات نهایی را بگیرد.

خبرگزاری فارس: خوردبین‌: همه حرف‌هایم را زدم/ رویانیان تصمیم‌گیرنده نهایی است

محمود خوردبین : امروز در جلسه‌ای با رویانیان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به مدت یک ساعت شرکت کردم و تمام حرف‌هایم را به او زدم خوشبختانه او نیز حرف‌هایم را خوب گوش کرد.

وی افزود: قصد مصاحبه و تخریب کسی را ندارم. برای من موفقیت پرسپولیس از همه چیز مهم‌تر است. تکلیف نهایی درباره حضور من در پرسپولیس یا عدم حضورم را رویانیان مشخص می‌کند. من حرف‌هایم را زده‌ام و باید افراد دیگر نتیجه‌اش را اعلام کنند.

خوردبین در پایان خاطرنشان کرد: باید بنشینیم و ببینیم چه اتفاقی می‌افتد فقط امیدوارم که اتفاقی که افتاده به تیم پرسپولیس لطمه‌ای نزند. جا دارد شخصا از تمام هواداران و رسانه‌ها بابت لطفی که به من داشتند در یکی‌ روز اخیر تشکر ویژه‌ای داشته باشم و امیدوارم جواب محبت‌های این عزیزان را بدهم.
به گزارش فارس احتمال بازگشت محمود خوردبین به پرسپولیس زیاد است.

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 9 آبان 1390    | توسط: نوید    | طبقه بندی: اخبار باشگاه ،     | نظرات()
=================================================================== ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

نصرتی تا اطلاع ثانوی محروم شد/ 2 جلسه محرومیت برای شیث رضایی

خبرگزاری کانون هواداران پرسپولیس: رئیس کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس در پایان جلسه این کمیته جزئیات احکام صادر شده برای محمد نصرتی و شیث رضایی را اعلام کرد.

خبرگزاری فارس: نصرتی تا اطلاع ثانوی محروم شد/ 2 جلسه محرومیت برای شیث رضایی

محمودسالارکیا در این رابطه به سایت باشگاه گفت: جلسه کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس به صورت فوق العاده راس ساعت 18بعدازظهر امروز (یکشنبه) به مدت بیش از دو ساعت در محل باشگاه و به منظور رسیدگی به رفتار ناشایست و غیر اخلاقی دو تن از بازیکنان این تیم در دیدار با داماش گیلان برگزار شد.

وی ادامه داد: در این جلسه اعضای کمیته ضمن ابراز تاسف شدید از وقوع چنین حرکات ناشایست و اشاعه رسانه ای آن، پس از استماع اظهارات و دفاعیات، آقایان محمد نصرتی و شیث رضایی و بازبینی کامل فیلم آراء خود را صادر کردند.

سالارکیا جزئیات آراء صادره را اینگونه اعلام کرد:

باعنایت به شرایط موجود تیم و پیشینه درخشان و جایگاه ده‌ها میلیونی آن نزد هواداران با وفای تیم و لزوم رعایت شئونات اخلاقی و صیانت از جایگاه والای باشگاه، کمیته انضباطی آراء خود را بشرح ذیل اعلام کرد:

1- آقای محمد نصرتی به استناد بند 1 ماده 8 آئین نامه انضباطی باشگاه پرسپولیس محکوم به محرومیت از بازی تا اطلاع ثانوی و نیز به استناد بند 2 ماده 8 محکوم به کسر 15درصد از مبلغ قرارداد گردید.

2- در مورد اقدام آقای شیث رضایی در شادی پس از گل دوم، مشار الیه به لحاظ حرکات غیراخلاقی و به استناد بند 1 ماده 8 آئین نامه انضباطی باشگاه پرسپولیس محکوم به محرومیت از 2 بازی و نیز به استناد بند 2 ماده 8 محکوم به کسر 15 درصد مبلغ قرارداد گردید.

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 9 آبان 1390    | توسط: نوید    | طبقه بندی: اخبار باشگاه ،     | نظرات()
=================================================================== ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

نوری: اگر من و رضایی بد بودیم در همه بازی‌ها به میدان نمی‌رفتیم

خبرگزاری کانون هواداران پرسپولیس: هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اگر استیلی از من و غلامرضا رضایی راضی نبود هیچوقت در تمام بازی‌ها فیکس نبودیم.

خبرگزاری فارس: نوری: اگر من و رضایی بد بودیم در همه بازی‌ها به میدان نمی‌رفتیم

محمد نوری در خصوص برتری 3 بر 2 مقابل داماش گیلان اظهار داشت: بازی سختی بود اما نتیجه یکدلی خودمان را با کسب ۳ امتیاز گرفتیم. گل دقیقه ۹۰ من هم نتیجه همکاری و همدلی تیمی بود.
 
وی ادامه داد: بازی با داماش تمام شده و نباید دلمان را به این بازی خوش کنیم. پیروزی مقطعی برایمان فایده‌ای ندارد و باید این بردها تداوم داشته باشد که در حال حاضر در تیم این روحیه وجود دارد.

نوری در پاسخ  به این سؤال که چرا درباره او و رضایی این همه حرف و حدیث است، نیز گفت: این فشارها فقط روی من و رضایی نیست. بسیار خوشحال هستم که در این بازی غلامرضا رضایی ۳ پاس گل داد. پس بیهوده نبود که این بازیکن همیشه با تصمیم استیلی برای پرسپولیس بازی می‌کرد. متاسفانه بعضی‌ها بی جهت روی من و رضایی فشار آوردند.

وی افزود: اگر استیلی از من و غلام راضی نبود هیچوقت در تمام بازی‌ها فیکس نبودیم. متاسفانه برخی‌ها به دنبال این هستند که حاشیه بسازند و جوّ تیم و هواداران را نسبت به ما تغییر دهند اما مهم نظر استیلی است که خدا را شکر امروز توانستیم تا حدودی جواب اعتماد او را بدهیم.

نوری در پایان خاطرنشان کرد: این پیروزی را به تک تک هواداران تبریک می‌گویم و امیدوارم در بازی‌های بعدی هواداران بیشتر از ما حمایت کنند تا هرچه سریع‌تر به بالای جدول بیاییم.

نوشته شده در تاریخ شنبه 7 آبان 1390    | توسط: نوید    | طبقه بندی: اخبار باشگاه ،     | نظرات()
=================================================================== ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

پروین: حمید جواب منتقدانش را داد/ کار پرسپولیس، کارستان بود

خبرگزاری کانون هواداران پرسپولیس: مدیر تیم فوتبال پرسپولیس پس از برتری این تیم برابر داماش گفت: حمید استیلی جواب منتقدانش را داد.

خبرگزاری فارس: پروین: حمید جواب منتقدانش را داد/ کار پرسپولیس، کارستان بود

علی پروین  درباره برتری 3 بر 2 پرسپولیس برابر داماش گیلان عنوان کرد: باور کنید که وقتی 90 دقیقه بازی پرسپولیس را می‌بینم جان به لب می‌شوم و نمی‌دانم چه وقت دقیقه 90 می‌شود. این به خاطر حساسیت خاص بازی‌های پرسپولیس است.

وی افزود: همانطور که تصور می‌کردیم داماش تیم خوبی بود اما با آن شرایط آب و هوایی و جو ورزشگاه به نظر من کار پرسپولیس کارستان بود. جا دارد پیروزی مقابل داماش را به همه بچه‌های باغیرت و باتعصب پرسپولیس که 90 دقیقه جنگیدند تبریک بگویم. انشاءالله در بازی‌های آینده‌ هم همین طور جنگجو باشند.

پروین تاکید کرد: در مرحله بعد باید این برد شیرین را به تک تک هواداران پرسپولیس تبریک بگویم. این هواداران در بازی مقابل مس رفسنجان ما را شرمنده کردند. به نظر من این موضوع درس خوبی بود چون 90 دقیقه هواداران عاشق پرسپولیس را تشویق کردند به همین دلیل مسئولیت ما صد برابر شد. 

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ما 4 بازی دیگر پشت سر هم در تهران داریم. باید در هر 4 بازی به امتیاز لازم برسیم. شما دیدید امروز در دقیقه 90 داماش را شکست دادیم. فوتبال 90 دقیقه است. 

وی ادامه داد: از هواداران می‌خواهم 4 نود دقیقه طوفانی را با حضور در ورزشگاه آزادی در بازی‌های آینده برای پرسپولیس رقم بزنند تا انشاءالله این تیم از وسط جدول بکند و به بالای جدول بیاید. 

پروین در خصوص حمید استیلی به فارس گفت: ‌به حمید هم از صمیم قلب تبریک می‌گویم. این بچه خیلی زحمت کشیده و به نظرم جواب منتقدان و افرادی که شلوغ ‌کاری می‌کردند، بدون اینکه چیزی بدانند را داد. انشاءالله حمید به حقش برسد.

پروین در پایان گفت: باید یک خسته نباشید جانانه همه به علی کریمی بگویم که علیرغم اینکه شاید بازی کردن برایش خطرناک بود، اما این موضوع را به جان خرید و 45 دقیقه برای پرسپولیس به میدان رفت تا بچه‌ها از لحاظ روحی و روانی دچار مشکل نشوند.

نوشته شده در تاریخ شنبه 7 آبان 1390    | توسط: نوید    | طبقه بندی: اخبار باشگاه ،     | نظرات()
=================================================================== ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

استیلی: با این بردها فشار را کم می‌کنیم/ باقری و عابدزاده با نظر من آمدند

خبرگزاری کانون هواداران پرسپولیس: سرمربی تیم پرسپولیس گفت: با بردهایی که به دست می‌آوریم فشارها را کمتر می‌کنیم.

خبرگزاری فارس: استیلی: با این بردها فشار را کم می‌کنیم/ باقری و عابدزاده با نظر من آمدند

حمید استیلی پس از پیروزی 3 بر 2 برابر داماش گیلان گفت: این پیروزی را به هواداران تقدیم می‌کنم. آنها در این مدت خیلی اذیت شدند. این برد هدیه کوچکی به آنهاست. در شرایط سخت جوی سه امتیاز گرفتیم و حریف را به خوبی آنالیز کرده بودیم. در نیمه دوم روان‌تر بازی کردیم.

وی در مورد علت تعویض علی کریمی و همچنین فشارهایی که در این مدت تحمل کرده، گفت: کریمی مصدوم بود و می‌ترسیدم آسیب‌دیدگی‌اش تشدید شود. به همین دلیل او را تعویض کردم زیرا در بازی‌های دیگر به کریمی نیاز داریم. فشار از اولین بازی روی من و بازیکنان وجود داشته و با بردهایی که به دست می‌آوریم فشارها را کمتر می‌کنیم. باید از هواداران پرسپولیس در دیدار با مس رفسنجان تشکر کنم که 120 دقیقه تیم را تشویق کردند.

استیلی ادامه داد: هواداران ما اگر از دقیقه یک تا دقیقه 90 تیم را تشویق کنند، بازیکنان ما نیز تمام توان خود را در میدان به کار می‌برند. در نیم فصل با جایگزین کردن چند بازیکن نقاط ضعف را برطرف می‌کنیم.

سرمربی پرسپولیس در مورد حضور کریم باقری و عابدزاده در این تیم اظهار داشت: این دو نفر صد درصد با هماهنگی من به جمع تیم اضافه شدند و از وجود این عزیزان استفاده خواهیم کرد.

استیلی در مورد برنامه پرسپولیس در مورد تعطیلات لیگ گفت: اگر شرایط ویزایی درست شود، اردویی در خارج از کشور داریم و دو بازی تدارکاتی هم خواهیم داشت. باید ببینیم چند بازیکن از تیم ما به تیم ملی دعوت می‌شوند تا بدانیم با چند بازیکن باید تمرین کنیم. می‌خواهیم از تعطیلات به نحو احسن استفاده و برای دو سه بازیکنی هم که سه اخطاره شده‌اند، جایگزین خوب پیدا کنیم. باز هم از هواداران تشکر می‌کنم که ما را حمایت کردند و از آنها عذرخواهی می‌کنم که در این مدت آنها را اذیت کردیم.

سرمربی پرسپولیس در مورد اتفاقی که در برنامه 90 رخ داد،‌ گفت: در این مدت فشارهای زیادی روی تیم ما بود. من همیشه معتقدم اخلاق را نباید فدای نتیجه کرد اما برخی اوقات این اتفاق می‌افتد. نمی‌خواهم دیگر به این صحبت‌ها دامن زده شود اما در 11 هفته‌ای که گذشت اکثر فشارها و اس ام اس‌ها در رابطه با پرسپولیس بود.

نوشته شده در تاریخ شنبه 7 آبان 1390    | توسط: نوید    | طبقه بندی: اخبار باشگاه ،     | نظرات()
=================================================================== ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^